Quebonafide wystąpił w filmie i zarobił milion złotych. Całą kwotę przeznaczy na cele charytatywne

Quebonafide postanowił przeznaczyć milion złotych na cele charytatywne. Całą kwotę zgarnął dzięki jednemu filmowi.

Quebonafide jest obecnie nie tylko jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, ale i jedną z najbardziej intrygujących gwiazd show-biznesu. Muzyk wrócił na szczyty list przebojów po dwuletniej przerwie i zaskoczył metamorfozą. Zamalował wszystkie tatuaże i zmienił kolor włosów. Medialnie udzielać się nie chce, ale chce za to wspierać potrzebujących. Właśnie postanowił przekazać milion złotych na cele charytatywne.

Zobacz wideo Quebo śpi z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

Quebonafide zagrał w filmie i zarobił milion złotych

Raper bardzo strzeże swojej prywatności i do wczoraj nie było wiadomo nawet, że zagrał w filmie, który jest reklamą jednej z platform zakupowych. Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, wystąpił w materiale, w którym oprowadza widza po "swoim" domu. Pokazuje bibliotekę, półki z nagrodami, czy garderobę, w której znaleźć można takie same koszulki. 

 

Quebo za ten projekt zarobił aż milion złotych. W materiale zdradził, że całą kwotę przeznacza na cele charytatywne. Zrobił to w wyjątkowy sposób. Informacja była podana drobną czcionką na monitorze jednego z telewizorów umieszczonych za nim. Fani nie kryli zachwytów.

Co za gość! Co on jeszcze wymyśli!
Brawa dla niego!
Szacun!

Oprócz powyższych komentarzy nie brakuje również takich, sugerujących, że za całą akcją kryje się coś jeszcze. Grabowski zdążył już przyzwyczaić swoich fanów do zaskoczeń. Za to, co zrobił należą mu się jednak wielkie brawa. Kto wie, może wesprze tymi pieniędzmi służbę zdrowia, która potrzebuje ich w tym momencie jak najwięcej?

CW

Więcej o:
Komentarze (28)
Quebo wystąpił w w filmie i zarobił milion złotych. Całą kwotę przeznacza na cele charytatywne
Zaloguj się
 • gonzor

  Oceniono 5 razy 5

  Ile w tym czasie zarobili wirusologowie, epidemiolodzy, biotechnolodzy, genetycy..... kurtyna w dół

 • n29a

  Oceniono 3 razy 3

  Kto taki?...

 • koment22

  Oceniono 7 razy 3

  Podejrzewam, że milion dała firma na cele charytatywne i poszli na umowę z nim by się "podpiął". Marketing, marketing... A tak poza tym nie wiem kim jest ten pan. Na ulicy bym go minął jak zwykłego szaraka.

 • vicenteolivio

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo fajnie gdyby tak zrobił, wielki szacun, ale.. jak ktoś nie potwierdzi, że otrzymał takie wsparcie, albo nie zobaczę przelewu, nie ufam tej deklaracji. Świat chciwy na kasę i robiący różne świństwa, by ją zdobyć (w tym z gęby cholewy) wyuczył mnie tej nieufności.

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to jest? Przynajmniej będzie znany z tego że dał kasę.

 • sebastan

  Oceniono 2 razy 2

  Kto, kto?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX