KaCeZet poprosił Quebonafide o pracę. Reakcja rapera? Mąż Margaret poczuł się rozczarowany

Mąż Margaret zamieścił na Instastory screen wiadomości, którą wysłał do Quebonafide w sprawie pracy. Niestety, raper nie odpowiedział, do czego KaCeZet odniósł się w kolejnym poście.

KaCeZet był znany w środowisku muzycznym jako producent, jednak medialną popularność przyniósł mu dopiero związek z Margaret. Para przez dłuższy czas ukrywała swoje uczucie, ale z czasem zaczęła pokazywać się wspólnie w mediach społecznościowych, tym samym oficjalnie potwierdzając swoją relację. Kilka miesięcy temu Margaret ogłosiła przerwę w karierze, jednak nikt nie spodziewał się, że w tym czasie wraz z KaCeZetem weźmie ślub w Peru. Para pobrała się w tajemnicy, a przysięgi składała w dżungli wśród tamtejszych szamanów. Teraz obydwoje wrócili do pracy, czego efektem jest najnowsza piosenka Margaret "Przebiśniegi", której producentem jest właśnie jej mąż. Jak się okazuje, ten poprosił o współpracę Quebonafie. Niestety, jak na razie bez skutku, o czym opowiedział na swoim Instagramie. 

Zobacz wideo Quebo śpi z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

KaCeZet poprosił Quebonafide o współpracę

Na jednym z Instastories KaCeZet zamieścił screen wiadomości, którą wysłał do Quebonafide. 

Marzę o wielkiej karierze, a sama się nie zrobi przecież prawda? - podpisał screen mąż Margaret. 

O co takiego poprosił Quebo? Z wiadomości, którą do niego wysłał, domniemamy, że chodziło o wypromowanie muzyki producenta, a także może o wspólną kolaborację. 

Hej Panie Kubo. Jestem młodym producentem z Warszawy. Szukam szansy w wielkim świecie. Moje bity są po prostu świetne, elektryzujące, ale też romantyczne. Bardzo amerykańskie, ale mogę zrobić też rosyjskie, jeśli pan woli. Robię muzykę zarówno mechaniczną, jak i elektryczną. Polecam się. Producent Piotr - czytamy w wiadomości wysłanej do Quebo.

Niestety, KaCeZet nie doczekał się odpowiedzi ze strony rapera, o czym poinformował fanów w następnej relacji.

Niestety, ani Princesnokia, ani Kuba nie odpowiedzieli. Zastanawiam się, czy ta moja kariera się w ogóle odbędzie… Mama zawsze mówiła, że jestem najzdolniejszy, ale teraz to już sam nie wiem - napisał zawiedziony KaCeZet.

KaCeZet może liczyć na wsparcie nie tylko swojej małżonki, ale również fanów, którzy w utworzonej przez niego ankiecie jednogłośnie stwierdzili, że i tak zrobi karierę.

KaCeZetKaCeZet instagram.com/kacezet

Myślicie, że ta akcja to niewinny żarcik, czy zapowiedź kolejnego tajemniczego projektu z Quebonafide?  Ten przyzwyczaił już nas do tego, że z nim to nigdy nic nie wiadomo. 

RG

Więcej o:
Komentarze (35)
KaCeZet poprosił Quebonafide o pracę. Reakcja rapera? Mąż Margaret poczuł się rozczarowany
Zaloguj się
 • Monika Mazurkiewicz

  Oceniono 14 razy 14

  Wbijcie sobie do glow, pismaki z mlodego pokolenia (bo dziennikarzami Was nie nazwe), ze po polsku "kolaboracja" funkcjonuje jako "wspolpraca z wrogiem". DO-TAR-LO?
  To, o co Wam chodzi, nazywa sie "wspolpraca". Nie przenoscie znaczen slow z angielskiego w tamtejszym rozumieniu, bo tylko sie osmieszacie.

 • gazkom

  Oceniono 13 razy 13

  Ale o czym jest ten cały teks? Bo artykułem raczej, nie można tego nazwać.

 • polakpl

  Oceniono 13 razy 13

  Hmm... bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

 • evi-ana

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma to jak promować się na cudzym nazwisku - czy to żony czy rapera.

 • cerrie35

  Oceniono 13 razy 7

  Ja myślę, że tęsknię za czasami gdy słuchało się Kukulskiej czy Grechuty albo Wodeckiego. A nie jakiś dziwaków, którzy aby zaistnieć właśnie robią z siebie dziwadła, a potem nazywa się to talentem.

 • atmt

  Oceniono 6 razy 6

  Redaktor naczelny tego "portalu" ma maksymalnie 12 lat.

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 6 razy 6

  Ciekawi mnie (chociaż nie przesadnie) kto pisze takie cudactwa? Na dodatek o zupełnie niszowych "artystach" i ich problemach z tzw karierą? Jakiś kolaborant? Gazety czy samych "artystów"?

 • andrzej.duxa

  Oceniono 6 razy 6

  ściek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX