Margaret wzięła "ślub" z KaCeZetem! Ceremonia w niecodziennych okolicznościach. "Błogosławieństwo szamanów i magiczne pieśni"

Margaret i KaCeZet zaręczyli się w ubiegłym roku. Ostatnio para postanowiła zrobić kolejny krok do przodu.

Pod koniec ubiegłego roku Margaret zapowiedziała, że robi sobie przerwę od show-biznesu. Wokalistka planowała wówczas skupić się na życiu prywatnym. Jak zapowiedziała, tak też zrobiła. Profil Psychonauta Foundation na Facebooku donosi, że gwiazda wzięła ślub.

Margaret o hejcie po koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Chodzę do psychologa, ale nastolatkowie i tak mają ciężej

Zobacz wideo

Margaret i KaCeZet powiedzieli sobie "tak"

Margaret słynie z oryginalnych kreacji. Nikt więc nie spodziewał się chyba, że powie "tak" w tradycyjnej białej sukni. Ceremonia również została zorganizowana w dość niecodziennym klimacie i okolicznościach, bo podczas warsztatów wokalnych. Miały one miejsce na wyjeździe zorganizowanym przez Psychonauta Foundation. Organizacja ma siedzibę w Peru. Zajmuje się m.in. upowszechnianiem terapii psychodelicznej i "poszerzaniem świadomości".

Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - czytamy na profilu Psychonauta Foundation.

Trzeba przyznać, że fotorelacja wygląda dość osobliwie. Dawno nie widzieliśmy tak oryginalnej ceremonii. Margaret i KaCeZetowi gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Więcej o:
Copyright © Agora SA