Margaret zawiesza karierę! "Ostatni rok okazał się kosztowny dla mojego zdrowia. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie"

Smutne wieści od Margaret. Artystka poinformowała w środę, że zawiesza karierę na rok. Powodem mają być problemu ze zdrowiem.

Rok 2019 był dla Margaret bardzo pracowity. Artystka wydała nowy album - swoją drogą świetny - i zasiadała w fotelu trenera "The Voice Of Poland". Brak czasu dla samej siebie sprawił, że podupadła na zdrowiu i zrezygnowała z międzynarodowego kontraktu. W środę zakomunikowała, że zawiesza karierę. 

Margaret wydała oświadczenie

Fani Małgosi Jamroży (bo tak naprawdę nazywa się Margaret) nie będą zachwyceni. Artystka poinformowała, że ostatnia płyta "Gaja Hornby", którą wydała kilka miesięcy temu, zamyka pewien okres. Wiąże się to ze zmianami w życiu prywatnym. 

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, który wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach.

W dalszej części oświadczenia piosenkarka dała do zrozumienia, że musi skupić się na zdrowiu i zawiesza karierę. 

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja - czytamy na Facebook'owym funpage'u.

Trzymamy więc kciuki za Małgorzatę i życzymy dużo zdrowia!

CW

Posłuchajcie, co o płycie "Gaja Hornby" mówiła nam Margaret w lutym. 

Więcej o:
Komentarze (80)
Margaret zawiesza karierę! "Ostatni rok okazał się bardzo kosztowny dla mojego zdrowia"
Zaloguj się
 • Gość: fan

  Oceniono 49 razy 27

  kariere mowicie? raczej przygode z piosenka

 • Gość: Laura

  Oceniono 30 razy 24

  Więc życzymy zdrowia i udanego wypoczynku

 • Gość: ela

  Oceniono 31 razy 19

  Raczej po jurorowaniu w TVoP widzowie dowiedzieli się, że Margaret jest pusta jak dzban, zmanierowana i kompletnie nieinteresująca. Osobowości scenicznej nie zbuduje dlatego, że skończyła szkołę krawiecką i ubiera się jak pajac, nieudolnie kopiując zachodnie gwiazdy (kradzież własności intelektualnej a nie żadna "inspiracja"). Zorientowali się widzowie, pisząc petycję o jej usunięcie, zorientowali się producenci, zwalniając ją od razu po ostatnim odcinku to i zagraniczny wydawca obejrzał sobie odcinek. Eliminacje do Eurowizji bezlitośnie obnażyły brak głosu- poważne wytwórnie na jej miejsc mają TYSIĄCE na prawdę utalentowanych dziewcząt. A panienka ze Stargardu nie jest równorzędnym partnerem do dyskusji z międzynarodowym koncernem muzycznym. Miała okazję milczeć a pokazała, że po paru występach i jednym programie sodówa uderzyła i panienka wydaje decyzje, rozsypując w popiół plany wydawnicze Warnera XD

 • Gość: pawap

  Oceniono 43 razy 17

  nie wracaj

 • gj61

  Oceniono 24 razy 16

  Nareszcie!!! Mam na myśli tzw. "karierę", nie zdrowie. Nic mi strasznego nie wyrządziła, zawsze mogłem wyłączyć, więc zdrowia życzę.

 • Gość: Marcelina

  Oceniono 13 razy 13

  Zarobiła już tyle że kolejne 10 lat nic robic by nie musiała. Więc sie nie dziwię ze zwalnia tempo, a na róznych festiwalch czy sylwestrach i tak bedzie występować-bo ją chętnie zapraszają

 • alfred_hugecock

  Oceniono 30 razy 12

  Haha, jaka kariera. Znana jest tylko z klipu z golasami oraz uwłaszczenia się na programach i koncertach organizowanych przez Kurskiego.

 • Gość: Jaa

  Oceniono 20 razy 12

  Wlasnie tez sie rozsypalam, rozumiem, popieram. Zycze zdrowka!

 • bartino

  Oceniono 21 razy 11

  Margaret zrobiona była przez wytwórnię jak Kylie Minogue, jej piosenki mogłaby śpiewać każda przeciętna dziewczyna z głosem, widać wytwórnia podliczyła straty i już Margaret nie potrzebują. Teraz przez okres "leczenia" będzie szukać innego pomysłu na siebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX