Joanna Przetakiewicz świętowała 30. urodziny syna. Chodakowskiej chyba puściły hamulce. Tańczyła na stole, a szampan lał się strumieniami

Joanna Przetakiewicz postanowiła świętować urodziny najstarszego syna na greckiej wyspie Mykonos. Wśród gości znalazła się Ewa Chodakowska z mężem, którzy na pewno na długo zapamiętają huczną imprezę.

Wczoraj pisaliśmy o luksusowych wakacjach Ewy Chodakowskiej na Mykonos. Celebrytka razem z mężem zatrzymała się hotelu Cavo Tagoo, który jest jednym z najdroższych miejsc wypoczynkowych na wyspie. Okazało się, że w Grecji przebywa również Joanna Przetakiewicz z synem. Od jakiegoś czasu obie panie są ze sobą bardzo blisko, dlatego Chodakowska została zaproszona na imprezę urodzinową Alexa Przetakiewicza.

To, co działo się na urodzinach syna Joanny może zaskoczyć. Widzieliście kiedyś Chodakowską tańczącą na stole? Trenerka wie, co to dobra zabawa!

Zobacz wideo

Huczne urodziny syna Joanny Przetakiewicz

Najstarszy syn Joanny skończył właśnie 30 lat. Z tej okazji dumna mama postanowiła wyprawić Alexowi niezapomniane urodziny na wyspie Mykonos. W tym samym czasie na wakacjach odpoczywa Ewa Chodakowska z mężem, więc oboje zostali zaproszeni na luksusową imprezę. Widać, że towarzystwo bawiło się ze sobą wyśmienicie. Na InstaStories Joanny możemy zobaczyć, jak Chodakowska tańczy na stole lub na plecach Lefterisa.

W trakcie przyjęcia podawano do stołu mnóstwo jedzenia, a szampan lat się strumieniami, nie tylko do kieliszków. Trenerka pokazała w swojej relacji moment, w którym goście restauracji... zaczęli oblewać się nawzajem drogim trunkiem. 

Ewa Chodakowska tańczy na stoleEwa Chodakowska tańczy na stole instagram/joannaprzetakiewicz

Impreza urodzinowa syna Joanny PrzetakiewiczImpreza urodzinowa syna Joanny Przetakiewicz instagram/chodakowskaewa

Joanna złożyła synowi życzenia również na Instagramie. Dodała zdjęcie, na którym pozuje z Alexem, Ewą Chodakowską i jej mężem, Lefterisem Kavoukisem. Napisała, że to bardzo wyjątkowy moment w jego życiu.

Dziś mój najstarszy synek kończy 30 lat. Ciężko w to uwierzyć, jak to szybko minęło. Alex, kochany! Niech się spełnią twoje marzenia! Kochasz ludzi i troszczysz się o nich, więc jestem spokojna. To wyjątkowy moment w życiu mężczyzny. To jakby przekroczyć wrota dorosłości.

Zazdrościcie Alexowi takiej imprezy?

KB

Więcej o:
Komentarze (47)
Joanna Przetakiewicz świętowała 30. urodziny syna. Ewa Chodakowska tańczyła na stole, a szampan lał się strumieniami
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 23

  buractwo i te koronkowe pantalaony....

 • Gość: Mango

  Oceniono 20 razy 16

  Nikt nie narzeka tylko to takie nowobogackie
  Buraki

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  O matko jakie prostactwo z czworaków udające państwo. Po takich "panach" to mój dziadek na konia wsiadał!

 • Gość: A.

  Oceniono 27 razy 13

  Tym wyznaniu o stracie dziewictwa w wieku 14 lat, Przetakiewicz ostatatecznie pokazała kim jest - pozbawiona klasy, kultury i ogłady dama lekkich obyczajów.
  Kto się zabiera za seks w takim wieku?! I kto trąbi o tym prawie 40 lat później?

 • Gość: Ds

  Oceniono 22 razy 12

  Co za lebiega.30 lat i mama mu urzadza i placi za urodziny i zaprasza swoich znajomych.lebiega

 • Gość: Ania

  Oceniono 20 razy 10

  Kobieta lekkich obyczajów (delikanie mówiąc, żeby nikogo nie obrazić i nie hejtować) , tracąca dziewictwo w wieku 14 lat i szczycąca się tym, mam nadzieje, że kobiety nie wzorują się na niej. Zaraz będzie miała swoje show w TVN i kasę odpowiednią. Wzór do naśladowania

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 15 razy 9

  Gawiedz swietuje po gawiedziowatemu. Dobrze, ze mnie tam nie bylo :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX