Zawadzka i Jonkisz rozstali się. Marcelina gorzko komentuje: Dużo osób nie wie, jaka była prawda

Marcelina Zawadzka znowu jest wolna, a jej związek z Rafałem Jonkiszem należy już do przeszłości. Potwierdziła to Miss Polonia i opowiedziała, jakie mają teraz relacje.
Zobacz wideo

W połowie listopada pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Ponoć mieli się spotykać już od dwóch miesięcy, a poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Wielu kibicowało Miss Polonii, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że do jej najgłośniejszych związków należy ten z Mikołajem Roznerskim, który trwał zaledwie cztery miesiące. Teraz jednak znowu jest do wzięcia.

Zobacz: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Paparazzi przyłapali ich podczas pocałunku

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie są razem

Urodziny Marceliny ZawadzkiejUrodziny Marceliny Zawadzkiej Instagram.com/ marcelina_zawadzka

Choć ją i Jonkisza dzieli osiem lat (ona ma 31, on 23), wydawali się być szczęśliwi i zapatrzeni w siebie. Zaledwie kilka tygodni wcześniej fotografowie zrobili im zdjęcia, na których było widać, że temperatura ich związku była dość wysoka i nie szczędzili sobie czułości. Jednak takiego widoku już nie zobaczymy. W rozmowie z portalem Pomponik.pl Marcelina potwierdziła, że nie są już razem.

Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu - powiedziała.

Nie zdradziła co prawda przyczyn ich rozstania, ale zapewnia, że mają dobre stosunki:

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - tłumaczyła.

Marcelina Zawadzka i Rafał JonkiszMarcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz Twoje Imperium

Jak widać, Marcelina musi poczekać na prawdziwą miłość, a jej marzenia o założeniu rodziny jeszcze się nie spełnią. Trzymamy jednak kciuki i wierzymy, że wreszcie znajdzie idealnego dla siebie partnera.

AW

Więcej o: