"M jak Miłość". Syn Janusza Józefowicza został "nowym Łukaszem". Jego debiut nie spodobał się widzom

"M jak Miłość". Jakub Józefowicz to kolejny aktor, który wciela się w postać Łukasza. To syn Janusza Józefowicza i jego pierwszej żony Danuty. Fani serialu zobaczyli go w 1417 odcinku.
Zobacz wideo

Fani "M jak miłość" doczekali się wielkiego powrotu Łukasza do Polski. Widzowie mogli być nieco zszokowani, gdyż w tej roli zobaczyli nowego aktora. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Adriana Żuchewicz (wcześniej był Franciszek Przybylski) odchodzi z serialu, jednak nie było wiadomo, kto go zastąpi. Okazało się, że do obsady dołączył Jakub Józefowicz.

"M jak Miłość". Jakub Józefowicz - kim jest?

 

Józefowicz ma 26 lat i jak już wspomnieliśmy, jest synem Janusza Józefowicza i jego pierwszej żony Danuty. Ma starszą siostrę Kamilę Józefowicz, reżyserkę, oraz przyrodnią Kalinę, która jest córką kierownika Teatru Studio Buffo i Nataszy Urbańskiej. Chciał iść w ślady ojca, rozpoczął nawet reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej, ale rzucił studia na samym początku. Uznał, że nie są mu do niczego potrzebne. Mimo to sam pisze scenariusze i komponuje muzykę. 

Miałem kilka zespołów i skomponowałem ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego mojej siostry. Jestem samoukiem, ale zawsze mogłem liczyć na wsparcie wybitnego kompozytora - Janusza Stokłosy. Nie lubiłem uczyć się klasyków, wolałem wymyślać własne melodie. Może to ignorancja z mojej strony, ale zawsze miałem taką potrzebę - wyznał w jednym z wywiadów.

Fanom jednak ta zmiana nie przypadła do gustu. Nie rozumieją czemu produkcja po raz kolejny zmieniła aktora, który grał Łukasza. Poza tym nie za bardzo podoba im się sposób gry aktorskiej Józefowicza, która znacznie różni się od tego, co stworzył Żuchewicz. Nie da się także nie zwrócić uwagi na zmianę w wyglądzie - poprzedni aktor był brunetem, ten jest blondynem.

To już trzecia osoba, która gra Łukasza... Trochę bez sensu.
Tamten Łukasz był ułożony, bił od niego spokój, a nowy wygląda na "cwaniaczka" i ma zupełnie inny sposób bycia.
W ogóle niepodobny do Łukasza. Tamten był czarny, a tu nagle blondyn - komentują niezadowoleni.

Rzeczywiście, są to dość rażące różnice. Aktora możemy jednak zobaczyć nie tylko w "M jak Miłość". Zagrał małą rolę w filmie "Planeta Singli 3", który niedługo trafi do kin. A Wy jak oceniacie to, co zrobiła produkcja "MjM"?

AW