Ewa Schwesta urodziła. Kontrowersyjna Polka wróci teraz do więzienia?

Schwesta Ewa powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Pochodząca z Polski raperka nadal budzi sporo kontrowersji.
Zobacz wideo

Schwesta Ewa właśnie podzieliła się z fanami bardzo radosną nowiną. Okazuje się, że polska raperka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Początkowo mówiło się, że kontrowersyjna artystka urodzi za więziennymi murami. Z jej Instagrama dowiadujemy się jednak, że poród nastąpił w szpitalu.

 

Schwesta Ewa urodziła. Kim jest? 

Schwesta Ewa to tak naprawdę pseudonim Ewy Malandy, która wcześniej posługiwała się również nazwiskiem Müller. Urodziła się w Koszalinie, jednak już trzy lata później wyjechała wraz z matką do Kilonii, uciekając tym samym ojca, przestępcy.  W jej biografii wątkiem, który budzi najwięcej kontrowersji jest fakt, że Schwesta Ewa przez osiem lat była prostytutką. W końcu udało jej się porzucić tę "pracę", a także zerwać z uzależnieniem od narkotyków. To wówczas rozpoczęła się jej kariera raperki. Początkowo występowała jako gość na składankach czy płytach innych artystów, aż w końcu pod koniec 2012 roku na rynku pojawiła się jej pierwsza płyta "Realität". 

Poważne kłopoty z prawem w życiu Schwesty Ewy pojawiły się w 2016 roku. Raperka została wówczas zatrzymana i następnie skazana na 2,5 roku więzienia za oszustwa podatkowe oraz stręczycielstwo. 

Czyżby teraz Schwesta Ewa ponownie powrócić miała do więzienia? W jednym ze swoich wpisów na Instagramie wyznała, że będzie starała się o to, by uzyskać w zakładzie karnym specjalnej celi dla matek z dziećmi.

DH