Polska raperka urodzi swoje pierwsze dziecko w więzieniu! "To nie było planowane, ale się wydarzyło"

Ewa Schwesta, znana również jako Ewa Müller, raperka polskiego pochodzenia, przebywa obecnie w niemieckim zakładzie karnym. Kobieta jest w ciąży i to w areszcie w Niemczech urodzi dziecko.

Ewa Schwesta, znana też jako Ewa Müller, jest raperką polskiego pochodzenia. Od ponad trzydziestu lat mieszka w Niemczech. Niedawno za pośrednictwem Instagrama kobieta poinformowała, że jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że raperka przebywa właśnie w niemieckim zakładzie karnym i to tam urodzi swoje pierwsze dziecko.

Ewa Schwesta urodzi w niemieckim więzieniu

Na profilu Ewy pojawił się jakiś czas temu post, w którym raperka wyznaje, że spodziewa się dziecka. 

To nie było planowane, ale się wydarzyło. Mam 34 lata i urodzę pierwsze dziecko - pisze.

Problem w tym, że w więzieniu.

 

Ewa Schwesta skazana na 2,5 roku więzienia za zmuszanie do prostytucji

Ewa Malanda, niegdyś Müller, dzisiaj Schwesta, usłyszała 20 czerwca 2017 wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Kobieta została oskarżona o zmuszanie niepełnoletnich kobiet do prostytucji. Dla raperki pracowały podobno cztery Polki. To jednak nie wszystko. Schwesta miała je także maltretować fizycznie. 

Ewa podkreślała, że nie stosowała wobec dziewcząt okrucieństwa. Przyznała natomiast, że biła nieletnie. Te z kolei, podczas procesu, stawały w jej obronie.

Ostatecznie raperka została skazana na 2,5 roku pozbawienia wolności. Po ośmiu miesiącach spędzonych w zakładzie karnym Malanda będzie odpowiadać z wolnej stopy. Wyrok nie jest prawomocny. Ponadto, jeśli się uprawomocni, Ewa i tak wróci do więzienia. Powód? Udowodniono jej oszustwo podatkowe na 60 tysięcy euro.

 

Ewa Schwesta - czym się zajmuje?

Ewa uciekła do Niemiec przed ojcem, w latach 80-tych. Został on skazany na 25 lat więzienia za kilka morderstw. Nastoletnia wówczas Schwesta bała się, że kiedy mężczyzna wyjdzie na wolność, będzie próbował się na niej mścić (nic takiego się nie stało - kontakt Ewy Muller z ojcem urwał się, mężczyzna nie próbował kontaktować się z córką po wyjściu z więzienia). Ewa już w wieku 16 lat uzależniła się od narkotyków. Na używki miała zarabiać jako prostytutka. 

W 2011 roku do Schwesty odezwała się wytwórnia muzyczna "Alles oder Nix", która zaproponowała jej współpracę. Cztery lata później raperka wydała album pt. "Ku*rwa". Krążek trafił aż na 11. pozycję niemieckiej listy bestsellerów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS