Ariana Grande zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem. "Stwierdzili, że to nie jest dobry czas na rozwijanie relacji"

Ariana Grande i Pete Davidson zerwali zaręczyny. Decyzję o rozstaniu mieli podjąć wspólnie.

Ariana Grande rozstała się z Petem Davidsonem. O kryzysie w związku pary mówiło się już od jakiegoś czasu, ale teraz podobno sprawa jest już przesądzona. Jak donosi TMZ.com do zerwania zaręczyn miało dojść w miniony weekend za obopólną zgodą.

Ariana Grande i Pete Davidson rozstali się w weekend. Obydwoje zgodnie stwierdzili, że to nie jest dobry czas na rozwijanie ich relacji. 

Ariana Grande po śmierci Mac Millera wycofała z życia publicznego

Wokalistka i komik zaręczyli się w maju po zaledwie kilku tygodniach spotykania. Zarzucano wtedy Arianie, że zbyt szybko weszła w nowy związek po rozstaniu z Mac Millerem, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Po jego śmierci we wrześniu tego roku Grande wycofała się z życia publicznego i ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Zablokowała też możliwość komentowania jej postów na Instagramie. Donoszono, że jest "zdruzgotana" śmiercią byłego partnera.

Ariana Grande i Pete Davidson

10 maja Ariana Grande ogłosiła, że rozstaje się po 2 latach ze swoim dotychczasowym chłopakiem, Mac Millerem. A już dwa dni później Ariana i Pete Davidson zostali przyłapani na after-party programu "Saturday Night Live". Kilka dni później Pete rozstał się również ze swoją dziewczyną.

Pod koniec maja było już pewne, że Ariana Grande i Pete Davidson są parą. Zrobili sobie pasujące do siebie tatuaże, wysyłali sobie "słodkie" wiadomości na Twitterze i Instagramie. W następnych tygodniach i miesiącach ich związek to jedna wielka "miłość" w social mediach. Para komentowała swoje zdjęcia publicznie, przesyłając sobie buziaczki i komplementy. W sierpniu ogłosili zaręczyny i plany, że ślub wezmą w przyszłym roku. Sielanka skończyła się we wrześniu, kiedy były chłopak Ariany Grande, Mac Miller, popełnił samobójstwo.

Dlaczego Ariana Grande i Pete Davidson rozstali się?

Związek piosenkarki i Pete'a Davidsona w ostatnich tygodniach przechodził ciężkie chwile. Fani naturalnie dopatrzyli się kilku oznak, że w ich życiu nie dzieje się dobrze. Pete i Ariana zdążyli w ciągu tych pięciu miesięcy zrobić kilka podobnych tatuaży "dla par". Spostrzegawczy fani zauważyli, że na początku października Pete zamazał jeden z nich, zupełnie zmieniając jego wygląd.

Ariana Grande i Pete Davidson nie pojawili się na rozdaniu nagród Emmy. Ariana tłumaczyła to niedawną śmiercią Maca Millera, ale być może już wtedy para nie chciała pojawiać się razem publicznie.

Nie tylko Ariana Grade była krytykowana za szybkie związanie się z nowym partnerem po rozstaniu. Pete Davidson dostawał od jej fanów groźby śmierci. To bez wątpienia nie pomogło w ich relacji.

Oboje we wrześniu podjęli decyzje o zniknięciu z social media, ponieważ spotykali się ogromną krytyką dotychczasowych fanów. Dla obu stron musiało to być trudną decyzją, skoro cały dotychczasowy związek relacjonowali na Twitterze i Instagramie właściwie non stop.

Zobacz wideo

WJ, MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.