Pastor molestował Arianę Grande podczas pogrzebu Arethy Franklin. Teraz duchowny przeprasza

Podczas pogrzebu Arethy Franklin pastor złapał za pierś Arianę Grandę. Teraz o całej sprawie piszą zagraniczne media.

Pogrzeb Arethy Franklin - królowej soulu, która zmarła 16 sierpnia - nie obył się bez skandalu. Podczas niego na scenie pojawiła się Ariana Grande, którą pastor Charles Ellis złapał za pierś.

Ariana Grande padła ofiarą molestowania

Podczas ceremonii pogrzebowych Arethy Franklin, które odbyły się w kościele w Detroit, wystąpiło wiele gwiazd. W hołdzie dla zamarłej na raka trzustki artystki zaśpiewali m.in.Stevie Wonder, Jennifer Hudson, Faith Hill oraz Ariana Grande.

O występie tej ostatniej zrobiło się naprawdę głośno, a wszystko przez pastora Charlesa Ellisa, który objął Grandę, łapiąc ją przy tym za pierś.

Pastor tłumaczy swoje zachowanie

Po tym, jak zagraniczne media zaczęły pisać o całej sprawie, głos zabrał również Ellis. Duchowny przeprosił za swoje zachowanie i wyjaśnił, że jego intencje były zupełnie inne.

Nie wiem, wydawało mi się, że otoczyłem ją tylko ramieniem. Może przekroczyłem granicę, może byłem zbyt przyjacielski, ale jeszcze raz przepraszam - czytamy wypowiedź pastora w BBC.

Zawinił nie tylko pastor

Po sieci krąży nagranie występu Grande. Internauci zwrócili uwagę również na to, że podczas niego Bill Clinton nie mógł oderwać wzroku od nóg piosenkarki.

 

Ariana Grande nie zabrała jeszcze głosu w obu tych sprawach.

AG

Więcej o:
Komentarze (60)
Ariana Grande molestwoana podczas pogrzebu Arethy Franklin. Pastor trzymał rękę na jej piersi
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 41 razy 25

  Wszyscy oszuści mówiący, że są sługami jakiegoś boga to zwyrole, zakłamane prymitywy i zboczeńcy. Wszystkie religie powinny być zdelegalizowane, bo wszystkie prowadzą do wojen. Żadna religia nie dała nic dobrego ludziom, z wyjątkiem nielicznej grupy cwaniaków.

 • pan.szklanka

  Oceniono 25 razy 21

  Kto nigdy nie obmacywal cydzych piersi na pogrzebie, niech pierwszy rzuci kamieniem.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 16 razy 12

  nie mam zielonego pojęcia kto to jest Adriana Grande ale faceci w sukienkach zaczynają jednak przeginać z ich lepkimi łapami

 • zdziwiony6

  Oceniono 17 razy 11

  Pastor nie żyje w celibacie a mimo to obmacuje panienki. Na zdjęciu Bill Clinton i Jessie Jackson, obydwaj mieli skoki na bok. Sodomia i Gomoria.

 • Gość: Chlopek

  Oceniono 40 razy 8

  Clinton zasłynął swoimi romansami,a pastor to tez człowiek! Okazuje się,ze nie tylko katoliccy księża maja problem... Ta dziewczyna przyszła w mało stosownym stroju,ledwo tyłek zakryty To była uroczystość pogrzebowa,a nie koncert

 • archieil

  Oceniono 11 razy 7

  A największe oburzenei wśród kolegów kleryków, że pełnoletnia i na widoku.

  ;-)

  no, dziwnie się ciut ubrała acz gustownie.

 • elegancja_francja

  Oceniono 5 razy 5

  To straszne! Ale jeszcze straszniejsze o czym mowil pedofil Clinton z tym rozpustnikiem Jackson'em jak piosenkareczka w fajnej pogrzebowej sukience nachylala sie do przodu.

 • bratjolki

  Oceniono 7 razy 5

  Tacy oni "pastorzy" jak my fizycy nuklearni.

 • dwa_grosze

  Oceniono 8 razy 4

  W ktorym to momencie Clinton tak wpatruje sie w nogi Adriany? Czy na pewno zalaczyliscie odpowiednie video? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX