Ariana Grande jest zła, bo napisali, że jej chłopak ma "oczy jak odbyty". Wytłumaczyła go chorobą, ale z błędem. Głos zabrał lekarz

Ariana Grande bardzo kocha swojego narzeczonego, Pete'a Davidsona. Nic dziwnego, że rzuciła się go bronić, kiedy w sieci napisano, że jego podkrążone oczy wyglądają jak "odbyty".

Ariana Grande nie była zachwycona, kiedy odkryła, że na portalu Barstool Sports padło pytanie: "Czy Pete Davidson ma oczy jak odbyty?". Odpisała pełna oburzenia sugerując, że wyśmiewają się z chorego człowieka. Okazuje się, że jej wytłumaczenie było z medycznego punktu widzenia mylne.

Ariana Grande broni swojego narzeczonego

Ariana Grande odpisała zniesmaczona na post z profilu oraz artykułu Barstool Sports. Nad jej zdjęciem z Petem Davidsonem padło pytanie:

Czy Pete Davidson ma oczy jak odbyty?

Ariana napisała wkurzona:

Ale wiecie, że ten mężczyzna ma chorobę autoimmunologiczną , prawda? Rozumiecie, co robicie, kiedy wypisujecie takie rzeczy, tak? Chciałam się tylko upewnić.

U Peta zdiagnozowano chorobę Crhona, kiedy był nastolatkiem. To przewlekłe schorzenie atakuje układ pokarmowy. Jest rodzajem nieswoistego zapalenia jelit i powoduje bardzo silne bóle u chorego. Wymaga długiego i kosztownego leczenia, często operacyjnego. W najgorszym wypadku może skończyć się usunięciem jelit. Nic więc dziwnego, że Ariana była wkurzona.

Lekarz komentuje post Ariany Grande

Niestety okazało się, że niekoniecznie miała rację tłumacząc zasinienie wokół oczu Pete'a chorobą. Portal Page Six zapytał gastrologa, czy wygląd narzeczonego Ariany Grande łączy się z jego poważnym schorzeniem.

Doktor Albert Knapp wyjaśnił, że choroba Crohna może spowodować poważne odwodnienie, a to z kolei prowadzić do tego, że oczy wyglądają na zapadnięte:

Ale kiedy się nawodnisz, oczy znowu wyglądają normalnie.Choroba Crohna nie powoduje bezpośrednio, że oczy wyglądają na tak zapadnięte - powiedział specjalista.

Dodatkowo, Pete nim zaręczył się z Arianą tego lata, przeszedł odwyk. Komik miał poważne problemy z narkotykami. To również może powodować u niego ciemne obwódki wokół oczu.

Niezależnie od tego, co dokładnie powoduje, że Pete ma tak podkrążone oczy, nie jest eleganckim mówienie, że jego oczodoły wyglądają jak "odbyty". Barstool Sports jednak się tym nie specjalnie przejmuje i nie wystosowało przeprosin.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JAB

Więcej o: