Ariana Grande o sobie: Najciężej pracująca 23-latka na świecie. Wkurzeni fani udowodnili jej, że się myli. Jak? Prostym sposobem

Ariana Grande kontrowersyjnym wpisem wkurzyła fanów. Ci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Ariana Grande raczej nie przemyślała tego wpisu. I na pewno nie spodziewała się, że "zwykłe" zdjęcie z prawdopodobnie dowcipnym w zamierzeniu podpisem odbije się takim echem w internecie:

Kiedy jesteś super, ale też najbardziej zapracowaną 23-latką na świecie.
 

Wpis oburzył internautów, którzy nie dali wiary, że bogata celebrytka pracuje więcej, niż ktokolwiek inny na Ziemi. Spośród 35 tysięcy obecnie komentarzy pod zdjęciem większość jest wobec niej krytycznych.

Najbardziej zapracowana? Ma wszystko. Zarabianie pieniędzy jest dla niej tak naturalne, jak dla innych oddychanie. Ludzie piszą dla niej piosenki, dbają o nią, "proszę, dbaj o siebie", "nie przemęczaj się"... brak słów.
Serio? Bez żartów. Myślisz, że ciężko pracujesz, ale nigdy nie pracowałaś fizycznie po 18 godzin dziennie. Więcej szacunku dla ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują.
Nie musisz pracować po 10 godzin i więcej, podobnie jak wiele 23-letnich dziewczyn, żeby zarobić tyle, by wystarczyło na jedzenie dla rodziny na cały dzień.
Miliony ludzi na świecie pracują setki razy ciężej, niż ona - pisali.

Jedna z fanek prostym i bardzo obrazowym sposobem udowodniła celebrytce, że się myli. Wystarczyło zestawić zdjęcie występującej na scenie Grande ze zdjęciem kobiet dźwigających ciężary.

Ariana podczas pracy vs kobiety naprawdę pracujące - brzmi podpis.

Ktoś wypomniał jej zdjęcie z Instagrama, na którym ochroniarz niesie ją na rękach i zasugerował, że nawet już nie musi chodzić, bo ma ludzi, którzy ją noszą (w rzeczywistości, nabawiła się urazu podczas występu). Ktoś inny zwrócił uwagę, że jest - delikatnie mówiąc - niekonsekwentna, kiedy pisze, że nie ma czasu spać, bo na Instagramie są zdjęcia, na których widać ją w łóżku.

Skala krytyki jest ogromna. Pokazuje z jednej strony niefrasobliwość młodej gwiazdki, która zamieściła mało przemyślany wpis, a z drugiej strony łatwość, z jaką jeden post wyzwala efekt kuli śniegowej. Czas pokaże, czy Ariana Grande wyciągnie z tego wnioski.

JZ

Więcej o: