Monika Brodka zaręczyła się! Jej ukochany to ceniony fotograf

Monika Brodka i Przemysław Dzienis zaręczyli się po dwóch latach bycia w związku. Szykuje się kolejny ślub w show-biznesie?

Monika Brodka to gwiazda, która nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym. Na próżno szukać na jej Instagramie zdjęć z partnerem. Nie od dziś wiadomo jednak, że gwiazda związana jest z fotografem, Przemysławem Dzienisem.

Monika Brodka zaręczyła się

Tymczasem okazuje się, że Monika Brodka przyjęła oświadczyny ukochanego. Jak podaje "Rewia", oboje są sobą zafascynowani i wspierają się w swoich pasjach.

Zawsze jeździ z Moniką na jej koncerty. Byli razem nawet w Japonii. Monika zaś chodzi na jego wystawy. Zimą odbyli długi rejs po azjatyckim wybrzeżu, podczas którego świętowali jej urodziny – twierdzi źródło.

Kim jest Przemysław Dzienis?

Mężczyzna ma 34 lata i ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dzisiaj jest cenionym fotografem. W swoich pracach skupia się głównie na portretach. Realizuje również instalacje rzeźbiarskie. Nic dziwnego, że z Moniką Brodką połączyło go zamiłowanie do sztuki. Para spotyka się od dwóch lat.

 
 

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny ślub w show-biznesie.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Dotychczas najgłośniejszym związkiem Moniki Brodki był ten z Janem Wieczorkowskim. Choć różni ich 16 lat, szybko połączyło ich gorące uczucie. Ponoć zakochani myśleli nawet o ślubie, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. W 2006 roku rozstali się. Do dzisiaj nie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną rozpadu ich związku.

KS

Więcej o: