Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska zbliżyli się do siebie. Ich partnerzy mogą być zazdrośni? "Iskrzy. Widać między nimi chemię"

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska zbliżyli się do siebie? Teraz grają razem w spektaklu. Ich wspólne sceny są bardzo zmysłowe.

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska wspólnie wystąpili w sztuce teatralnej. W 2016 roku wystąpili w komedii romantycznej "Porady na zdrady", a później wzięli udział w tym samym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Teraz są w trakcie prób do spektaklu "Dwoje na huśtawce", gdzie dostali główne role.

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska razem?

Ponoć sceny, które odgrywają w sztuce są bardzo namiętne, a oni doskonale się wczuwają w swoje role.

Stoją blisko siebie. On obejmuje ją w pół, wtula twarz w jej włosy, ona przymyka oczy. Zakochani, namiętni. Iskrzy. Widać między nimi chemię, bardzo dobrze - mówi "Dobremu Tygodniowi" reżyser Jerzy Gudejko.

Spektakl "Dwoje na huśtawce" opowiada o burzliwych losach pary kochanków i jest w nim sporo scen intymnych

Darzymy się sympatią, inaczej nie moglibyśmy razem pracować - tłumaczy tabloidowi Dereszowska.
Znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się w serialu i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - wyznał ostatnio Roznerski.

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska w sztuce "Dwoje na huśtawce"

Pojawiły się spekulacje, że partnerzy aktorów mogą poczuć się zazdrośni o bardzo bliskie relacje 

Od marca oboje każdą wolną chwilę poświęcają na próby. Bardzo się do siebie zbliżyli, nadają na tych samych falach. Ich życiowi partnerzy mogą mieć powody do zazdrości. Anna w środowisku ma opinię uwodzicielki - czytamy w tabloidzie.

Ze swoją obecną partnerką, Adrianą Kalską, również poznali się na planie filmowym. Do tej pory to właśnie z nią głównie występował w sztukach teatralnych.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.