Mikołaj Roznerski na ślubie siostry. Są kolejne zdjęcia! Agata pochwaliła się nie tylko suknią

Mikołaj Roznerski na ślubie siostry wyglądał świetnie, ale to suknia panny młodej wzbudza największe zainteresowanie. Na nowych zdjęciach z ceremonii możemy dokładnie przyjrzeć się, jaki model wybrała Agata.

Mikołaj Roznerski po ślubie swojej siostry pokazał wspólne zdjęcie z Agatą. Media szybko obiegła informacja, że 23 czerwca siostra gwiazdy "M jak miłość" wyszła za mąż, a aktor u boku panny młodej wyglądał jak prawdziwy dżentelmen.

Kiedy wszyscy zastanawiają się teraz, czy Mikołajowi podczas uroczystości towarzyszyła Adriana Kalska, z którą spotyka się już od jakiegoś czasu, pojawiły się nowe zdjęcia z ceremonii.

Ślub siostry Mikołaja Roznerskiego

Agata chwali się na nich nie tylko piękną, dosyć prostą i ozdobioną koronkami suknią czy przystojnym ukochanym. Panna młoda podziękowała również najbliższym przyjaciołom za obecność w tym ważnym dla niej dniu. W ostatnim wpisie dodała coś jeszcze.

Tak, tak, tak! Dla mniej wtajemniczonych, mówicie mi Roznerska-Kula - zaznaczyła siostra Mikołaja, informując o zmianie nazwiska.

Mikołaj Roznerski na ślubie siostry

Aktor na tę okazję wybrał niebieski garnitur. To projekt marki Pako Lorente. Stylizację dopełniła rozpięta pod szyją jasna koszula i brązowe buty.

Dumny brat - dodał Mikołaj Roznerski na Instagramie, ciesząc się szczęściem siostry.

Doda pokazała nowe nagranie. Zdradziła, że z Emilem Stępniem wzięli... 3 śluby

BK

Więcej o: