Anna Dereszowska pokazała zdjęcie bez makijażu. Nie wiedzieliśmy, że ma takie piegi! Powinna częściej się nimi chwalić

Anna Dereszowska bez makijażu pokazuje się już nie pierwszy raz, ale dopiero na tym zdjęciu widać, jak urocze ma piegi. "Taka też bywam, piegowata złośnica", napisała aktorka.

Anna Dereszowska nie ma problemu z tym, żeby wrzucić do sieci zdjęcie bez makijażu. Aktorka robiła to już wielokrotnie i za każdym razem zbierała serię komplementów. Wydawać by się mogło, że naturalny look gwiazdy nie powinien być już dla nikogo niespodzianką.

Jej ostatni wpis na Instagramie pokazał jednak, że to błędne założenie. Artystka pierwszy raz pokazała, że w wakacje na jej buzi piegi pojawiają się jeden za drugim.

Anna Dereszowska chwali się piegami

Taka też bywam, piegowata złośnica w czapce swojego chłopaka - przyznała Ania.

Fani również nie kryją zaskoczenia piegowatą cerą swojej idolki. W komentarzach wszyscy zgodnie twierdzą, że aktorka wygląda przeuroczo i powinna częściej pokazywać piegi. My też przyłączamy się do tych próśb!

 

Kurczę, nie pomyślałbym, że masz piegi. Dla mnie wyglądasz super. Ja cały czas mówię, że strasznie bym chciała mieć piegi - komentuje zdjęcie jedna z obserwatorek Dereszowskiej.

I to jest piękne, że ma pani odwagę pokazać prawdziwą twarz. To takie rzadkie. Piegi górą! - dodaje kolejna.

Które gwiazdy mają piegi?

Piegi w show-biznesie są znakiem rozpoznawczym wielu modelek. Taki typ urody podkreślają często Gisele Bundchen, Bar Rafaeli czy Magdalena Jasek. W swoich piegach świat kina rozkochały dwie Emmy - Stone i Watson.

Jeśli chodzi o polskie podwórko, na zdjęciach bez makijażu piegi można wyłapać np. u Julii Kamińskiej czy Anny Lewandowskiej. Bardziej wyraźne są z kolei u Weroniki Rosati.

Anna Dereszowska jako Cher w półfinałowym odcinku 'TTBZ'. Ciężko rozpoznać, że to nie oryginał!

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.