Gusttavo Lima nie jest już chuderlakiem z hitu "Balada". Totalna metamorfoza! Spójrzcie tylko na te mięśnie

Gusttavo Lima w 2011 roku podbił listy przebojów na całym świecie hitem "Balada (Tche tcherere tche tche)". Przez 7 lat zmienił się nie do poznania. Jego nowa pasja to siłownia.

Gusttavo Lima to wykonawca jednego z największych hitów 2011 roku. Brazylijski piosenkarz zyskał międzynarodową popularność za sprawą piosenki "Balada (Tche tcherere tche tche)". W szczupłym przystojniaku rozkochiwały się nastolatki z całego świata.

Mamy jednak spore wątpliwości, czy swojego idola sprzed 7 lat poznałyby na aktualnych zdjęciach. Po chuderlaku podbijającym listy przebojów nie ma już ani śladu.

 

Jak Gusttavo Lima wygląda dziś?

Wokalistka ma 28 lat a jego nową pasją jest siłownia. Intensywne treningi zmieniły sylwetkę Gusttavo, który na Instagramie chwali się teraz mięśniami. Do zdjęć pozuje z zarostem, bardzo często w towarzystwie ukochanej Andressy Suity i synka Gabriela.

ZOBACZ ZDJĘCIA Gusttavo Lima >>>

 

Gusttavo Lima - "Balada (Tche tcherere tche tche)"

Występy Gusttavo Lima z kawałkiem "Balada (Tche tcherere tche tche)" mają na YouTube miliony odsłon. Najpopularniejszy odtworzono ponad 70 milionów razy! Co ciekawe, w promocji utworu pomagał brazylijski piłkarz Neymar. Muzyczny dorobek artysty zamyka krążek "Gusttavo Lima 50/50" z 2016 roku.

BK