Zac Efron to niezły przystojniak. Wiedzieliście, że ma równie seksownego, młodszego brata? Mamy jego zdjęcia

Zac Efron zdobył popularność na całym świecie dzięki filmowi "High School Musical". Niewiele osób jednak wie, że ma równie przystojnego brata.

Zac Efron znany jest na całym świecie. Jeśli myślicie, że to on "zagarnął" wszystkie najlepsze geny w swojej rodzinie, to jesteście w błędzie. Wystarczy popatrzeć na jego młodszego brata, 25-letniego Dylana.

Aktor regularnie pokazuje na swoim Instagramie wspólne zdjęcia. Oboje przystojni i oboje świetnie zbudowani! Brat gwiazdy również lubi dzielić się swoimi fotografiami na instagramowym profilu, dzięki czemu możemy trochę podejrzeć, jaki spędza czas i jakie są jego zainteresowania. Zdecydowanie nie należy do osób lubiących przesiadywać w domu na kanapie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Dylan Efron w 2013 roku ukończył studia ekonomiczne. Jego projekt był tak dobry, że został nawet wyróżniony i opublikowany na stronie internetowej uczelni. 25-latek jest również poetą. Dwa lata temu jego starszy brat udostępnił na Instagramie jeden z wierszy, który ten ułożył specjalnie dla aktora. 

Który brat jest bardziej w Waszym guście?

AG