Nie płaczcie po Harrym, ma godnego następcę. Książę Mikołaj z Danii ma 18 lat i już kradnie serca

Książę Mikołaj nie tylko jest następcą duńskiego tronu. W wieku 18 lat może się już pochwalić kontraktem z profesjonalną agencją i debiutem na światowym pokazie mody. Do tego jest zabójczo przystojny!

Książę Mikołaj z Danii otrze łzy wszystkich zawiedzionych faktem, że książę Harry ma już żonę. Mikołaj jest najstarszym synem księcia Joachima i Aleksandry, księżnej Frederiksborg. Całkiem niedawno zadebiutował w świecie mody i wziął udział w pokazie Burrberry w trakcie London Fashion Week.

Książę Mikołaj z Danii - królewski model

Książę Mikołaj ma 18 lat i podpisany kontrakt z agencją Scoop Models. Jego pełne imię to Mikołaj William Aleksander Fryderyk i jest aktualnie 6. osobą w kolejce do duńskiego tronu.

Jego rodzice w pełni popierają jego niezależną od dworskiego życia karierę - i całe szczęście, bo przecież to byłby straszny żal, gdyby chłopak nie mógł robić tego, co chce.

 

Książę Mikołaj z Danii - rodzice go popierają 

Ojciec księcia Mikołaja powiedział w rozmowie z duńską prasą:

Mikołaj nie powinien być do niczego zmuszany. Jego przyszłość będzie wyglądała dokładnie tak, jak sam sobie ją zaplanuje.

A wystarczy tylko jedno spojrzenie na jego jakiekolwiek zdjęcie, żeby zauważyć, że młody książę ma absolutnie wszystko, co potrzebne, by zrobić karierę w świecie mody!

Niezależna kariera może mu się bardzo przydać, bo prawdopodobnie nie dostanie od dziadków żadnej ziemi czy pieniędzy - donosi Buissnes Insider. Mamy spore przeczucie, że to dla niego nie będzie żaden kłopot.

Życzymy mu powodzenia!

JAB

Zobacz wideo