Majewscy twierdzą, że teraz są "biedni i szczęśliwi". Na pewno? Sprawdziliśmy, ile kosztuje ich nowe mieszkanie w LA. Nie jest tanio

Deynn i Majewski pochwalili się na Instagramie nowym mieszkaniem. Sprawdziliśmy, ile kosztuje. Oj, nie jest najtaniej.

Deynn i Majewski bardzo ciężko pracują nad ociepleniem swojego wizerunku. Kilka dni temu zrobili długiego live'a, w którym opowiadali, jakie skromne życie teraz prowadzą oraz że są "biedni jak mysz kościelna". Utrzymują się teraz z firm Daniela, o których "nikt nie wie". Zapowiadali też, że znaleźli wymarzone mieszkanie w Los Angeles i właśnie się do niego wprowadzili, czym oczywiście pochwalili się na Instagramie.

Majewski dodał zdjęcie, na którym widać parę leżącą na materacu. Z tego co mówili na relacji live, mieszkanie jest nieurządzone (poza kuchnią) i póki co muszą spać na ziemi.

 

Zrobili też małe oprowadzenie po mieszkaniu. Faktycznie, jest puste, ale dosyć przestrzenne. Jednak na największą uwagę zasługuje ich widok z okna - okolica portu, w którym są zacumowane jachty oraz bliskość oceanu nie wydają nam się czymś, na co stać kogoś "biednego jak mysz kościelna".

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Z informacji, które wyciągnęliśmy na podstawie ich relacji live wynika, że mieszkają oni przy przystani Marina Del Rey. Widok z dachu sugeruje, że jest to jeden z luksusowych bloków mieszkalnych Esprit, gdzie ceny wynajmu mieszkań typu studio (a takie właśnie mają Majewscy) zaczynają się od 2 797 dolarów, czyli ponad 9,5 tysiąca złotych za miesiąc.

Cena mieszkania Deynn i MajewskiegoCena mieszkania Deynn i Majewskiego Screen z espritmdr.com

Dla porównania - przeciętna cena studio w Los Angeles to ponad tysiąc dolarów mniej (ok. 1 600 dolarów, czyli niecałe 5,5 tysiąca złotych). Na stronie internetowej apartamentów czytamy, że w budynku znajdują się basen, bilard, siłownia, pokoje do masażu, a nawet kino.

Cóż, może nie żyją aż tak skromnie, jak próbują to przedstawiać? Karnet na siłownię, do której chodzą kosztuje miesięcznie 250 dolarów za osobę, czyli ponad 850 złotych.

OG

Więcej o: