Deynn i Majewski wzięli ślub! Zdjęciem pochwalili się na Instagramie. Uwagę zwraca jeden szczegół

Marita Surma (znana jako Deynn) i Daniel Majewski wzięli ślub! Zdjęciami obydwoje pochwalili się na Instagramie.

Deynn i Majewski po głośnej aferze, która wybuchła na skutek wpisu siostry Deynn, zniknęli z mediów społecznościowych. Pojawiły się nawet doniesienia, że Majewski zostawił ukochaną. Szybko okazało się, że te informacje nie mają nic wspólnego z prawdą. Deynn i Majewski opublikowali pierwsze zdjęcia od dwóch miesięcy. Oboje przebywają w Stanach Zjednoczonych i wszystko wskazuje na to, że fitness para właśnie powraca.

A jedna z ich najnowszych fotografii zszokowała ich fanów. Blogerka pochwaliła się, że... wyszła za mąż!

Zapomniałam dodać... Pani Majewska. #marriage - napisała pod zdjęciem.
 

Naszą uwagę zwróciły identyczne tatuaże na ich twarzach. Internauci sugerowali, że to zamiennik tradycyjnej obrączki, jednak chwilę później na Instagramie Deynn pojawiły się kolejne fotografie, na których pokazała ślubną ozdobę. 

Deynn i Majewski wzięli ślubDeynn i Majewski wzięli ślub Instagram / Deynn

Ze zdjęć dowiadujemy się także, że para pobrała się we Wrocławiu, a nie Stanach Zjednoczonych (tak, jak początkowo wszyscy myśleli). Na większości fotografii nowożeńcy pozują w czarnych maskach. Majewski w jednym z komentarzy wytłumaczył ich zamysł.

Komentarz Daniela Majewskiego dotyczący jego ślubu z DeynnKomentarz Daniela Majewskiego dotyczący jego ślubu z Deynn Screen / Instagram / Daniel Majewski

Ciekawy pomysł czy... niekoniecznie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.