Były chłopak jeszcze bardziej pogrąża Deynn i Majewskiego. "Grożono mojemu tacie, a to już jest sku*wysyństwo". To nie wszystko

Deynn i jej partner, Daniel Majewski, grozili Sulinowi. Raper opowiedział o wszystkim na żywo na Instagramie.

Sulin, były chłopak Deynn, wyjawił kolejne szczegóły z życia celebrytki, które stawiają ją w złym świetle. Podczas nagrania na żywo na Instagramie opowiedział o nieprzyjemnych sytuacjach, jakie go spotkały. Były to m.in. groźby. Nie chciał zdradzać ich nazwisk, jednak wszyscy od razu zorientowali się, o kogo chodzi. 

Słuchajcie, ja nie chcę tutaj nikogo pogrążać, bo to są gwoździe do trumny. Powiem Wam tak, nie będę mówił ksywek, mógłbym, ale wolałbym nie - mówił podczas live'a na Instagramie. 

Zdradził, że jego była dziewczyna mówiła niepochlebnie o dwóch blogerkach: Maffashion i Jessice Mercedes. Później udawała ich koleżanki, co Sulin uznał za przejaw hipokryzji i chamstwa.

Ja słyszałem, co jedna osoba mówi o tych dwóch dziewczynach, i w jaki sposób to mówi. I to był przejaw zazdrości totalny, a później widziałem zdjęcia z tymi dziewczynami - powiedział.

Fani drążyli temat, co skłoniło Sulina do dalszych zwierzeń. Wyznał, że wiele razy mu grożono. Zdradził też, że dwie osoby groziły jego tacie. Nie zdecydował się jednak na założenie sprawy w sądzie.

Nie raz było mi grożone, mojemu tacie było grożone, a to już jest sku*wysyństwo, za które ktoś powinien dostać w japę i może się tak wydarzy. Te dwie osoby groziły mojemu tacie - zdradził.

Jeśli chodzi o pieniądze - Sulin twierdzi, że Deynn wymuszała na nim spore sumy. Musiał płacić krocie za mieszkanie, w którym w ogóle nie mieszkał.

Już nie mówię o jakichś sytuacjach z tysiącami złotych, gdzie ja za mieszkanie, w którym nie mieszkałem w Poznaniu, musiałem zapłacić 4 tysiące i zostałem zwyzywany od złodziei, sku*wysynów i nie wiadomo kogo. Ale to jest już na szczęście za mną - dodał.

Sulin stwierdził, że cieszy się z tego, gdzie teraz jest, i że problemy z tą dwójką ma już za sobą. Był związany z Deynn, dopóki ta nie spotkała swojego ówczesnego partnera, Daniela Majewskiego.

Nagranie Sulina zobaczycie w załączonym wideo. 

AW

Więcej o:
Komentarze (40)
Sulin (były chłopak) pogrąża Deynn. "Mojemu tacie było grożone, a to już jest sku*wysyństwo"
Zaloguj się
 • wsciekly_komentator

  Oceniono 70 razy 66

  Kto to ku... jest deyn, maliniak i siulim. ktos ich zna poza gimbazą z plotka?

 • dante_waw

  Oceniono 45 razy 45

  Kim sa ci ludzie i dlaczego sa na pierwszej stronie portalu gazeta.pl.... i kto to do ta cholery Deynn

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 44 razy 44

  Patole, patole, patole...

 • Gość: piękny Roman

  Oceniono 33 razy 33

  "Był związany z Deynn, dopóki ta nie spotkała swojego ówczesnego partnera, Daniela Majewskiego"

  Że co?
  I kim właściwie są ci ludzie?

 • vito60

  Oceniono 32 razy 32

  Heniek z pod 5, ten z wąsem, pobił swoją dziunię, bo zajumała flaszkę z biedry i zamiast przynieść do domu, obaliła na ławce z Dzesiką. Napiszcie o tym koniecznie, bo to jeszcze nie koniec.

 • Marek Dominik

  Oceniono 32 razy 32

  A kogo zdrowego na rozumie może obchodzić jakiś cwaniaczek i jego plastikowa i śmieszna laska? Niech się biorą za kudły jak chcą! Żałosny gość, który chce zaistnieć i żałosna jego lalunia!

 • vidi12

  Oceniono 28 razy 28

  Dzięki za tę wiedzę... O, jakże byłbym ubogi jej pozbawion :(

 • Gość: $

  Oceniono 25 razy 25

  Gazeta czy wam się coś pomieszało ? Co wy pokazujecie na głównej stronie !!! Kto to jest nikt ich nie zna!!! O czym wy piszecie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX