Kim jest nowy chłopak Szroeder? Quebonafide to kontrowersyjna postać. Kolorowe włosy i tatuaże do dopiero początek

W mediach pojawiły się informacje, że Natalia Szroeder ma nowego chłopaka. Kim jest Quebonafide?

Pisaliśmy o tym, że Natalia Szroeder i Quebonafide są parą. Być może mało kto słyszał o kontrowersyjnym raperze. Spieszymy z wyjaśnieniem. 

Quebonafide - kim jest?

Kuba Grabowski to polski raper znany jako Quebonafide. Ma 27 lat i pochodzi z Ciechanowa. Jego wygląd budzi wiele kontrowersji. Tatuaże i kolorowe włosy to jego znaki rozpoznawcze. Na koncertach występuje w samych bokserkach, a na zęby zakłada złote nakładki. Muzyk zdobył ogromną popularność głównie wśród młodzieży.

Jego pierwsza płyta "Ezoteryka" zdobyła statut platynowej, a druga "Egzotyka" była najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2017 roku.

Quebonafide niedawno zakończył długi i poważny związek, którego owocem był znany utwór "Bogini". Quebo opowiada w nim o byłej ukochanej. 

Quebonafide - początki kariery (2008–2014)

Raper swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku jako członek duetu o nazwie Yochimu. Razem z kolegą Fuso wydali trzy albumy: "Pierwsze cięcie", "Drugie cięcie" i "Flow witam". Brał udział w wielu bitwach hipowych. Popularność zdobył w 2013 roku wydając mixtape "Eklektyka". W 2014 Quebo wystąpił w utworze "Euforia", który trafił do popularnych rozgoni radiowych i zdobył 3. miejsce na liście "Hop Bęc" radia RMF.

Quebonafide - pierwsza płyta "Ezoteryka"

W 2014 roku raper wydał singiel "Żadnych zmartwień", potem kolejno "Hype”, "Ciernie", "Taro", "Carnival" i "Trip". W międzyczasie raper założył wytwórnię QueQuality.

Jeszcze w tym samym roku podczas jego koncertu w warszawskim klubie doszło do kontrowersyjnego w środowisku hiphopowym zdarzenia. Podczas występu Quebo na scenę wtargnął inny raper Pih.

To nie jest hip-hop i nigdy nim nie będzie - krzyczał na scenie Pih.

Quebonafide - druga płyta "Egoztyka"

18 listopada 2015 roku wyszedł pierwszy singiel do drugiej płyty rapera - "Oh my Buddha"  Potem kolejno wychodziły utwory "Quebahombre", "Szejk", "Bollywood" z gościnnym udziałem Czesława Mozilla. Następnie ukazywały się "Luís Nazário de Lima", "Madagaskar", "Changa", "C’est la Vie", "Zorza", "Między słowami", "To nie jest hip-hop","Bumerang" i "Odyseusz". Realizacja teledysku do tego ostatniego utworu miała miejsce w Polsce, reszta kręcona była na całym świecie, każdy w innym kraju.

Album "Egoztyka" został najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2017 roku oraz został nominowany do "Bestsellerów Empiku 2017" w kategorii Muzyka Polska i zdobył status platynowej płyty.

"SOMA 0,5 mg"

16 marca 2018 roku na kanale "QueQuality" pojawiła się oficjalna informacja o współpracy Quebo z Taco Hemingwayem. Ich wspólna płyta będzie nazywała się "SOMA 0,5 mg". Pojawiły się już dwa wspólne utwory artystów "Art-B: i "Tamagotchi", które już biją rekordy popularności.

Natalia Szroeder, QuebonafideNatalia Szroeder, Quebonafide Instagram/staszekszroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder

Autorem wspólnego zdjęcia tej dwójki jest młodszy brat wokalistki, Staszek Szroeder. Fotografia została wykonana podczas meczu Polska-Nigeria, na którym cała trójka kibicowała wspólnie polskiej reprezentacji.

To właśnie to zdjęcie stało się punktem zapalnym do powstania plotek o nowym związku Natalii Szroeder. Zdjęcie już zniknęło już z jego profilu. To jednak nie jedyny dowód na słuszność pogłosek o nowym chłopaku wokalistki. Osoba z otoczenia gwiazdy potwierdza te informacje.

Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę - zdradził informator Pudelkowi.

Do tej pory Szroeder była kojarzona ze spokojnym, grzecznym trybem życia. Związek z undergroundowym raperem to prawdziwy szok dla jej fanów.

Myślicie, że będzie z tego poważny związek? My trzymamy kciuki. 

PC

Więcej o: