Krzysztof Ibisz nie będzie prowadził nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? Ma się wcielić w nową rolę. "To dla mnie wyznanie"

Krzysztof Ibisz do tej pory prowadził program "Taniec z Gwiazdami". Czy teraz zobaczymy go w roli uczestnika?

To bardzo niespodziewana informacja. Polsat opublikował zwiastuny nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami", które mogą sugerować, że w programie wystąpi 12, a nie tak jak myśleliśmy do tej pory 11 par. Wśród nazwisk uczestników pojawił się, ku zaskoczeniu wielu osób, Krzysztof Ibisz!

Mężczyzna do tej pory występował w roli prowadzącego program. Ibisz przez kilka edycji przyglądał się tańczącym kolegom i obserwował ich postępy. Czy teraz sam podejmie wyzwanie i rozpocznie treningi? Portalowi Plejada.pl udało się uzyskać komentarz prezentera.

Bardzo się cieszę, że wezmę udział w "Tańcu z gwiazdami". To dla mnie ogromne wyzwanie i sporo stresu - powiedział Ibisz w rozmowie z "Plejadą"
Na ten moment planuję zatańczyć - dodał.

Telewizja Polsat wypuściła dwa spoty. W pierwszym Beata Tadla przedstawia damską część gwiazd. W drugim Jarosław Kret prezentuje męską. Jednak niektórzy nie wierzą w nową rolę Ibisza w programie.

Będzie tańczył, bo zwiastun był w telewizji.
Ibisz będzie tańczył, ciekawie, kto teraz będzie prowadzącym - zastanawia się fanka.
Jarosław [Kret] powiedział "w programie WYSTĄPIĄ", za to Beata [Tadla] użyła słów "w programie ZATAŃCZĄ". Jest różnica - napisała inna.

Wszystko okaże się w pierwszym odcinki "Tańca z Gwiazdami", który zobaczymy już 2 marca.

Najnowsza edycja programu zapowiada się bardzo dobrze. Na parkiecie zobaczymy: Renate Kaczoruk i Michała Jeziorowskiego, Katarzynę Dziurską i Tomasza Barańskiego, Martynę Kupczyk i Żore Korolyov, Jarosława Kret i Lenke Klimentową, Beatę Tadle i Jana Klimenta, Antoniego Smykiewicza i Agnieszkę Kaczorowską, Littlemooonster96 i Rafała Maseraka, Krzysztofa Gojdźa i Walerije Żurawlewe, Wiktorie Gąsiewską i Oskara Dziedzica, Popka i Janje Lesar, Dariusza Wieteska i Kasie Vu Manh.

PC