Wzruszyli do łez Chylińską. Was też rozczulą. On gra i śpiewa, ona jest ozdobą teledysków. To jedna z najpiękniejszych historii o miłości

Tadeusz i Barbara Walewacz to bardzo ekscentryczna, ale też bardzo kochająca się para, której występ w "Mam talent" wzruszył do łez Agnieszkę Chylińską. Gwarantujemy, że rozczuli też i Was.

Tadeusz i Barbara Walewacz są małżeństwem od 6 lat. Mieszkają razem w bajkowym domu w Łomży, gdzie nagrywają swoje niecodzienne teledyski. On gra i śpiewa o ukochanej żonie, ona czyni każdy ich wspólny klip wyjątkowym. Niedawno ta wyjątkowa para postanowiła ze świata wirtualnego wkroczyć w świat wielkich mediów. Wystąpili w "Mam talent!" i rozkochali w sobie zarówno jury, jak publiczność. Chylińska wzruszyła się do łez serenadą Tadeusza, a rockmanka nieczęsto pozwala sobie na chwile słabości przed kamerami.

Ten duet na pewno rozczuli i Was. Nie chodzi jednak o walory artystyczne ich występu, ekstrawagancki stroje czy krzykliwy dom, ale przede wszystkim o ich historię. Ogromnego uczucia może im pozazdrościć każdy.

Żona budzi się mówi: "kocham cię". To jest dla mnie najpiękniejsze. My kilkanaście razy dziennie mówimy sobie: "kocham cię" - opowiadał Tadeusz. 

ZOBACZ ZDJĘCIA PARY >>>

Tadeusz długo musiał adorować Barbarę, nim ta zgodziła się z nim spotkać.

Śmiejemy się zawsze, że była tak blisko, a ja latałem po całym świecie. Mieszkała ze mną przez ścianę, w sąsiedniej klatce, ale ja jej nie znałem. Patrzę: "ale piękne dziewczyna". Kombinowałem rok, żeby ją spotkać - mówił dalej.
Mąż przez rożne osoby próbował dotrzeć do mnie. Te różne osoby jednak męża przedstawiały, że jest majętny, więc mnie nie zainteresował, bo nie jestem materialistką. Od razu było: NIE. Dobrze, że mąż jest uparty, nie odpuszczał. Dzwonił, a ja początkowo nie odbierałam - taka byłam okropna. Na drugim spotkaniu zaraził mnie swoją miłością - opowiadała Barbara Walewacz .

Tadeusz nie ukrywał, że chciałby mieć u swoim boku kogoś do końca swoich dni.

Powiedziałem jej, jakie mam zamiary, że szukam materiału na żonę. Grałem w otwarte karty. Powiedziałem jej, że jestem po 3 udarach. Pomogła nauczyć się mówić. Z żoną rozmawiałem 3 godzinny dziennie przez telefon, żeby się nauczyć mówić - wspominał.

Muzyka okazała się wspaniałą terapią, a potem wspólnym hobby pary. Do piosenek poświęconych Barbarze para nagrywa teledyski w swoim dość nietypowym domu.

Doszłam do wniosku, że jest naprawdę kochanym człowiekiem, że chciałbym mu pomóc w dojściu do zdrowia. I tak małymi kroczkami zaczęliśmy tworzyć. Jak mąż gra, śpiewa, to pokazuje, że mnie kocha. Dla nas to jest zabawa, ale chcemy też, żeby coś po nas zostało - opowiadała Barbara.

Piękne, prawda? Zobaczcie wideo. 

ZI

Więcej o:
Komentarze (11)
Mam talent. Ten występ wzruszył do łez Agnieszkę Chylińską. Barbara i Tadeusz Walewacz
Zaloguj się
 • Gość: Ewunia

  Oceniono 13 razy 5

  co za żenująca para, on ufarbowane beztalencie o ona dzidzia piernik, dlaczego tvn nadaje taką szmirę a jurorzy udają że ich to wzrusza, u mnie wzbudziło to wyłącznie zażenowanie i poczucie obciachu. kiedyś bardzo lubiłam mam talent ale od kilku edycji nie da się już tego oglądać, wszystko się powtarza a jurorzy muszą na siłę albo się świetnie bawić albo wzruszać, nie, nie i jeszcze raz nie!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Al Bundy

  Oceniono 4 razy 4

  O matko. Nie chcę ale muszę się napić.
  Ok. Para może i sympatyczna ale po kiego pchają się do tv?
  No muszę się napić.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 4 razy 2

  Ta Chylińska to super babka jest! :)

 • Gość: 123

  Oceniono 6 razy 2

  fajni!

 • farah

  0

  Nie czytam. Jak to widzę, to mnie dusi, że taka żenada i tacy prostacy umizgują się do prostactwa, które je utrzymuje za całkiem konkretne pieniądze.
  Dawniej do wynoszenia gnoju by tego nie dopuścili. Ale nowe czasy, nowi idole!

 • Gość: Fff

  0

  Dziwni są

 • Gość: gosciu

  0

  Panie F. , wszyscy zrozumieli, a pan szczególnie, że można na panu Tadeuszu zarobić mimo że wcześniej zbywałeś na każdym kroku, traktowawszy Go jak dziwaka.

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 2 razy 0

  Już było takie wspaniałe małżeństwo w Mam talent😉

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX