Klaudię Kulawik poznaliśmy w "Mam talent" jako małą dziewczynkę. Jak wygląda po 10 latach? Ma piękne blond włosy i bardzo długie nogi!

Klaudia Kulawik w "Mam Talent" wystąpiła w programie jako 11-latka. Dziś ma lat 20 i w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, czym zajmuje się obecnie.

Klaudię Kulawik poznaliśmy prawie 10 lat temu w programie "Mam Talent", kiedy była jeszcze nieśmiałym dzieckiem. Minęło sporo czasu od zakończenia programu, więc nic dziwnego, że życie uczestników bardzo się zmieniło. Kulawik podczas rozmowy w TVN-ie zdradziła, czym się obecnie zajmuje.

Dziewczyna nie przestaje rozwijać się muzycznie i kształci się właśnie w tym kierunku. W minionym roku skończyła szkołę muzyczną i rozpoczęła studia w Londynie.

W zeszłym roku ukończyłam II stopień szkoły muzycznej w Katowicach, w klasie fletu poprzecznego. Postawiłam wszystko na jedną kartę, zdecydowałam, że to wokal, śpiew, to jest coś, co chcę robić w życiu. Wyjechałam do Londynu, tam rozpoczęłam studia, tam mieszkam - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Kulawik tworzy swoje piosenki,  teksty, kompozycje i uczy się produkcji, bo tego wymagają od niej studia wokalne. Przyznaje, że chce, by jej twórczość ją określała, bo zmieniła się od czasu przygody w programie.

My mamy nadzieję, że dziewczyna odniesie wielki sukces, a tzw. sodówka nigdy nie uderzy jej do głowy. A wy? Lubicie Klaudię?

"M jak miłość". Andrzej Młynarczyk żegna się z ekipą i widzami. Nikt nie potrafił ukryć łez

MT

Więcej o: