Klaudię Kulawik poznaliśmy w "Mam talent" jako małą dziewczynkę. Jak wygląda po 10 latach? Ma piękne blond włosy i bardzo długie nogi!

Klaudia Kulawik w "Mam Talent" wystąpiła w programie jako 11-latka. Dziś ma lat 20 i w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, czym zajmuje się obecnie.

Klaudię Kulawik poznaliśmy prawie 10 lat temu w programie "Mam Talent", kiedy była jeszcze nieśmiałym dzieckiem. Minęło sporo czasu od zakończenia programu, więc nic dziwnego, że życie uczestników bardzo się zmieniło. Kulawik podczas rozmowy w TVN-ie zdradziła, czym się obecnie zajmuje.

Dziewczyna nie przestaje rozwijać się muzycznie i kształci się właśnie w tym kierunku. W minionym roku skończyła szkołę muzyczną i rozpoczęła studia w Londynie.

W zeszłym roku ukończyłam II stopień szkoły muzycznej w Katowicach, w klasie fletu poprzecznego. Postawiłam wszystko na jedną kartę, zdecydowałam, że to wokal, śpiew, to jest coś, co chcę robić w życiu. Wyjechałam do Londynu, tam rozpoczęłam studia, tam mieszkam - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Kulawik tworzy swoje piosenki,  teksty, kompozycje i uczy się produkcji, bo tego wymagają od niej studia wokalne. Przyznaje, że chce, by jej twórczość ją określała, bo zmieniła się od czasu przygody w programie.

My mamy nadzieję, że dziewczyna odniesie wielki sukces, a tzw. sodówka nigdy nie uderzy jej do głowy. A wy? Lubicie Klaudię?

"M jak miłość". Andrzej Młynarczyk żegna się z ekipą i widzami. Nikt nie potrafił ukryć łez

MT

Więcej o:
Komentarze (57)
Klaudia Kulawik w "Mam talent" zadebiutowała jako mała dziewczynka. Jak wygląda po 10 latach? Ma piękne blond włosy i bardzo długie nogi!
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 70 razy 64

  Brawo Klaudia. Podążaj za marzeniami. Trzymam kciuki:)

 • knightrider15

  Oceniono 54 razy 52

  Poznałem Klaudię i jej rodziców 9 lat temu na koncercie charytatywnym w Braniewie. Oprócz tego, że zwaliła z nóg swoim śpiewem ważniejsza była ich skromność oraz racjonalne podejście do planowania rozwoju Klaudii. Nie chcieli od razu zrobić z niej gwiazdy i odcinać kuponów. Wielki szacunek, trzymam kciuki aby ten trud i poświęcenie w końcu zaczęły dawać to na co Klaudia zasłużyła. Pozdrawiam serdecznie

 • Gugiel Drajw

  Oceniono 83 razy 43

  No cześć hipokryci z Czerskiej. Wczoraj jeszcze czytałem o tym, że jakąś pannę ktoś przedmiotowo potraktował i na głównej wylewaliście żale, że faceci widzą w kobietach kawałek mięsa. A dziś co widzę? Piszecie o dziewczynce co była w Mam talent i śpiewała. A dziś ma długie nogi i blond włosy - śpiewanie już nieważne, bo przecież można kawał mięsa sprzedać, nie?

 • Gość: zizu

  Oceniono 34 razy 28

  Plotek, co się stało, że nie napisałeś "Jest zja-wis-ko-wa"?

 • Gość: Piotr

  Oceniono 29 razy 25

  Jak czytam komentarze,to widzę w wielu wypowiedziach,ironię,obgadywanie,brzydka,nie za długie nogi,ruda itd.Dlaczego niektórzy mają w sobie tyle złości i zawsze muszą kogoś ukąsić.Jad im spływa strugami.Dlaczego jest tylu ludzi zawistnych,wrednych,zazdrosnych.A mówią,że Polacy to serdeczni i gościnni.

 • kataryniarski

  Oceniono 32 razy 20

  Naprawdę: urosła???? Jacie! Myslałem, ze tv sprawi ze juz na zawsze zostanie mała dziewczynką... SZOK!

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 18 razy 16

  "A wy? Lubicie Klaudię?"

  No jacha. Mam wszystkie jej płyty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX