Ania z "Rolnika" powiększyła sobie usta? "Coś dziwnego się z twarzą dzieje". Jest jej komentarz

Grzesiek z 2. edycji "Rolnik szuka żony" wrzucił zdjęcie Ani, a w komentarzach zawrzało. Internauci dopatrzyli się, że rolniczka powiększyła usta. Bardowska odpowiedziała.

Grzegorz Bardowski z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich wrzucił na Instagram zdjęcie swojej żony Ani. W komentarzach zawrzało. Internautów zaciekawił jeden szczegół - ich zdaniem kobieta powiększyła usta.

Od pewnego czasu fani małżeństwa Bardowskich zarzucają Ani, że przestała być naturalna i zaczęła poprawiać swoją urodę. Na ostatnim zdjęciu dostrzegli u niej ślady kwasu hialuronowego.

Omg, co to za dzióbek. Czy kwas poszedł w usta? No coś dziwnego się z twarzą dzieje.
Od razu bije po oczach, że usta zrobione i sztucznie wygląda... - piszą.

W obronie rolniczki stanęła grupa fanów. Zarzucają krytykom zazdrość i że zrobiła po prostu inną minę i makijaż niż zazwyczaj. Inni twierdzą, że schudła i stąd taka zmiana. Dla nich jest piękną kobietą, która nie musi poprawiać urody, gdyż ma naturalny urok.

A według mnie to po prostu makijaż i inna mina niż zazwyczaj. Na innych zdjęciach Ania jest uśmiechnięta więc i usta inaczej wyglądają.
Schudła Pani i dlatego inni myślą, że usta były robione.
 

W dyskusji wzięła udział Bardowska. Napisała komentarz, w którym wyjawiła prawdę. Wyznała, że nie ingeruje w swoje ciało, bo bałaby się zaryzykować, że coś może się nie udać i efekt może być inny od oczekiwanego.

Usta? W moim wykonaniu to raczej niemożliwe, bałabym się zaryzykować, że coś pójdzie nie tak. Nigdy nie ingerowałam w swoje ciało. Ktoś wie lepiej?

Komentarz Anny BardowskiejKomentarz Anny Bardowskiej Instagram.com/ bardowscy

Niektórzy internauci nie włączyli się w dyskusję dotyczącą tego, czy powiększyła, czy nie powiększyła ust. Dla nich ważniejsze jest to, że ich zdaniem, rodzina rolników się niedługo powiększy.

A mi się wydaje, że pani Ania jest w ciąży.
Ja też pierwsze co, to że brzusio jest jakby.

Być może to sprawa pozy, być może prawda... Do tego Bardowscy się nie odnieśli.

AW

Czy Twoim zdaniem Ania powiększyła usta?
Więcej o: