TVN nie wpuszcza mediów na swój doroczny bal. Na szczęście można liczyć na Instagramy gwiazd. Było luksusowo i z przepychem

Na tegorocznym Balu Fundacji TVN w Arkadach Kubickiego w Warszawie pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Dzięki ich Instagramom możemy podziwiać, jak od środka wyglądała impreza. A było na co popatrzeć.

Bal Fundacji TVN to jedno z najważniejszych towarzyskich wydarzeń roku. I tym razem gwiazdy nie zawiodły i tłumnie pojawiły się w warszawskich Arkadach Kubickiego. Czerwony dywan zamienił się w istną rewię mody - niektórzy wyglądali spektakularnie, inni zaliczyli spektakularne wpadki.

Jak co roku, media nie zostały wpuszczone na samą imprezę, ale dzięki temu, że wiele naszych gwiazd tak bardzo lubi dzielić się prywatnymi zdjęciami, możemy zajrzeć za kulisy imprezy na ich Instagramach.

>>>ZOBACZ BAL FUNDACJI TVN NA ZDJĘCIACH GWIAZD<<<

Tegoroczna edycja balu odbyła się pod hasłem "Sen Nocy Letniej", a jej dekoracje i wystrój przenosiły gości w klimat Nowego Yorku. Już zaproszenie zwiastowało, że będzie luksusowo i z przepychem.

Kiedy zaproszenie jest tak dobre, ze zastanawiasz się czy równie dobrze się ubrałeś. #balnocyletniej2017 #fundacjatvn - napisał żartobliwie Maciej Zakościelny.
 

Kto przyszedł na imprezę? Kto się z kim bawił? Jak wyglądał wystrój podczas imprezy? Obejrzyjcie naszą galerię prywatnych zdjęć gwiazd. Porównajcie te fotografie z tymi oficjalnymi, do których gwiazdy pozowały na ściankach.

Bal Fundacji TVN

Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam” to największa tego typu impreza charytatywna w Polsce. Co roku zapraszane są na nią najważniejsze osoby ze świata polityki, kultury, biznesu, sportu oraz show-biznesu. Jej celem jest wsparcie fundacji i jej podopiecznych. Na balu odbywa się licytacja. Tym razem udało się uzbierać rekordową kwotę miliona czterystu tysięcy złotych! Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na remont kliniki szpitalnej w Centrum Zdrowia Dziecka.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.