Córka Natalii Kukulskiej ma już 11 lat! Właśnie zadebiutowała w teledysku. "Przypomina Annę Jantar"

Córka Natalii Kukulskiej odziedziczyła po mamie nie tylko urodę, ale też talent. Pokaz jej możliwości wokalnych możemy zobaczyć w piosence "Żywioły".

Natalia Kukulska i Michał Dabrówka wychowują razem trojkę dzieci. Najmłodsze z nich ma dopiero kilka miesięcy, ale starsze zaczynają już powoli myśleć o swojej przyszłości, którą - podobnie jak rodzice - prawdopodobnie zwiążą z muzyką. A mają ku temu ogromne predyspozycje. Syn Kukulskiej poszedł w ślady ojca i świetnie gra na perkusji, a 11-letnia Anna? To wykapana mama. Nie tylko pod względem urody, ponieważ nastolatka odziedziczyła po niej także talent muzyczny. Najlepszym tego dowodem jest teledysk do piosenki "Żywioły", w którym Anna zaprezentowała swe zdolności wokalne. 

 

Piosenka to efekt pracy dzieci z Warsztatowej Akademii Musicalowej, do której uczęszcza córka Kukulskiej. Anna ma tam zajęcia z aktorstwa, tańca czy emisji głosu.

O talencie 11-latki wspominała już wcześniej jej prababcia, Halina Szmeterling.

Ania dla odmiany chce być królową estrady. Babcia pani Natalii, Halina Szmeterling chętnie opowiadała o scenicznym temperamencie prawnuczki, którym przypomina jej Annę Jantar - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie".

Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni.

AW

Maja Sablewska była nianią u Kukulskiej. Później gwiazda "nie chciała być z nią kojarzona". Pytamy o ich obecne relacje

Więcej o: