Natalia Kukulska po raz pierwszy opowiedziała aż tyle o swoich dzieciach. Wiedzieliście, że jej syn ma już 17 lat?!

Natalia Kukulska rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek i zdradziła, jakie pasje mają jej pociechy. Jak się okazuje, 17-letni Janek odziedziczył talent po mamie i też chce zostać muzykiem.

Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka, wychowują razem trójkę dzieci. Choć najmłodsza pociecha ma zaledwie trzy miesiące, jej starsze rodzeństwo jest już w wieku dojrzewania. 

Ostatnio Kukulska w rozmowie z "Faktem" wyznała, że zainteresowania jej 17-letniego syna Jaśka związane są z muzyką. Jednocześnie podkreśla, że wcale nie nakłaniała go, by poszedł właśnie w tę stronę.

Mój syn akurat bardzo pokochał muzykę. Jest ona mu bardzo bliska i rzeczywiście widzę, że całkowicie go pochłania. Chodzi do szkoły muzycznej, gra na kilku instrumentach, głównie na perkusji i na pianinie. I cały czas się rozwija - powiedziała Kukulska.
Zaczął już nawet komponować, spędza z muzyką praktycznie cały swój czas. To jest dowodem na to, że rzeczywiście to uwielbia - dodaje piosenkarka. 

Kukulska przyznaje jednak, że oprócz muzyki, Jan interesuje się także sportem.

Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty - mówiła Kukulska w rozmowie z "Faktem".

A co z młodszą pociechą wokalistki, 11-letnią córką Anią?

Na razie trudno powiedzieć. Gra na pianinie, uwielbia śpiewać, ale na razie jest chyba za wcześnie, by cokolwiek prognozować - dodała w wywiadzie. 

Jak widać, nie daleko pada jabłko od jabłoni. Trzymamy kciuki za rozwój ich talentu, bo trzeba przyznać, że geny mają wybitne!

MM

Zobacz wideo
Chcielibyście usłyszeć jak z muzyką radzi sobie syn Kukulskiej?