Natalia Kukulska nieprzypadkowo nazwała córkę Laura. To na cześć mamy. Wzruszająca historia

Natalia Kukulska nie bez powodu nazwała córkę imieniem Laura. Z tym imieniem wiąże się bowiem historia jej zmarłej matki, Anny Jantar.

Natalia Kukulska na początku roku po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła jej córka, której artystka dała na imię Laura, a wiadome już to było do dawna. Teraz okazało się, że wybór ten nie był przypadkowy. W ten sposób gwiazda uczciła pamięć  zmarłej matki, Anny Jantar.

Natalia Kukulska już na początku ciąży wybrała imię Laura. Wiąże się ono z marzeniami i karierą jej mamy! Anna Jantar byłaby wzruszona - czytamy w "Rewii".

O co dokładnie chodzi? Mało kto wie, że matka Kukulskiej zanim zrobiła karierę jako wokalistka, chciała zostać aktorką. Zdawała nawet do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, ale - całe szczęście dla polskiej muzyki -  bezskutecznie. Udało jej się jednak sprawdzić w aktorstwie, grając z zespołem Waganci i mężem w komedii "Milion za Laurę". Zaśpiewała w niej piosenkę autorstwa Jarosława Kukulskiego "Czujna straż", którą Kukulska ponoć zna na pamięć. Tytułowa Laura była natomiast cenną... gitarą. 

Widać, że artystka jest bardzo rodzinna. Jej pierwsza córka ma na imię Anna, także na cześć mamy.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Natalia Kukulska nieprzypadkowo nazwała córkę Laura. To na cześć... "Jej mama byłaby wzruszona!"
Zaloguj się
 • Gość: gałka

  Oceniono 12 razy 12

  Szkoda takich dzieci,które nie mają babć,czy dziadków .Te cudowne chwile spędzone z wnukami są szczęściem takim samym,a może i większym, jak z własnymi dziećmi. Człowiek jest wówczas dojrzały, bardziej troskliwy, poważniejszy i cierpliwy,choć może już sił brakuje

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Laura ładne imię

 • Gość: ee

  Oceniono 7 razy 7

  To mile

 • Gość: Klaudusha

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie ładne imię!!! Tez moja córka będzie nosić takie imię ;*

 • Gość: Bumencja

  Oceniono 4 razy 0

  W sumie to biedna kobieta z tej Natalii - gdyby nie rodzina to by nie istniala ;( Najpierw rodzice i jechanie na nich, plus oczywiscie ojciec ja skutecznie wypromowal - a teraz sama jedzie na wlasnej rodzinie - wywiady z porodow i sesje zdjeciowe;/ Jakos sobie nie potrafila ulozyc zycia tak zeby sie zajac czyms i nie czerpac dochodu z wlasnego rodziny. A nie jeszcze jest jej muzyka - sexi-flexi czy jakos tak;-) I jeszcze taka piosenka o kamieniach i oczach oraz teledysk z obcinaniem wlosow zeby dodac, jak sadze, dramaturgii ;) Chyba moja ulubiona piosenka pozostanie jednak puszek-okruszek, zdaje sie ze tam przynajmniej kompozytor i autor tesktu byl jakis do rzeczy.

 • chmjel

  Oceniono 6 razy -2

  Przypadkowo to mogłaby ją nazwać na przykład Świder. Co za idiotyczny artykuł

 • Gość: vvf

  Oceniono 9 razy -7

  Ze śmierci matki zrobiła sobie traumę na całe życie. Karmiono ją legendą. Nie ona jedyna straciła rodzica w dzieciństwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX