Natalia Kukulska nieprzypadkowo nazwała córkę Laura. To na cześć mamy. Wzruszająca historia

Natalia Kukulska nie bez powodu nazwała córkę imieniem Laura. Z tym imieniem wiąże się bowiem historia jej zmarłej matki, Anny Jantar.

Natalia Kukulska na początku roku po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła jej córka, której artystka dała na imię Laura, a wiadome już to było do dawna. Teraz okazało się, że wybór ten nie był przypadkowy. W ten sposób gwiazda uczciła pamięć  zmarłej matki, Anny Jantar.

Natalia Kukulska już na początku ciąży wybrała imię Laura. Wiąże się ono z marzeniami i karierą jej mamy! Anna Jantar byłaby wzruszona - czytamy w "Rewii".

O co dokładnie chodzi? Mało kto wie, że matka Kukulskiej zanim zrobiła karierę jako wokalistka, chciała zostać aktorką. Zdawała nawet do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, ale - całe szczęście dla polskiej muzyki -  bezskutecznie. Udało jej się jednak sprawdzić w aktorstwie, grając z zespołem Waganci i mężem w komedii "Milion za Laurę". Zaśpiewała w niej piosenkę autorstwa Jarosława Kukulskiego "Czujna straż", którą Kukulska ponoć zna na pamięć. Tytułowa Laura była natomiast cenną... gitarą. 

Widać, że artystka jest bardzo rodzinna. Jej pierwsza córka ma na imię Anna, także na cześć mamy.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.