Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska były przyjaciółkami, teraz nie rozmawiają. Piosenkarka wyciągnie rękę na zgodę? "Bardzo tęskni"

Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska miały niemal siostrzane relacje, ale wszystko zepsuł rozwód dziennikarki. Teraz pojawiła się szansa na pojednanie.

Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska przyjaźniły się przez wiele lat. Piosenkarka i jej mąż byli nawet świadkami na ślubie projektantki wnętrz i Adama Sztaby. Jednak kiedy małżeństwo się rozpadło, Kukulska stanęła po stronie muzyka. Łączyła ją z nim zawodowa współpraca, niedługo na swoje przyjęcia zaczęła zapraszać go razem z nową partnerką. Kontakty z Dorotą zostały zerwane.

Jak donosi "Na żywo", Natalia chciałaby odnowić przyjaźń z Szelągowską.

Natalia bardzo tęskni za przyjaciółką - mówi osoba z jej otoczenia. - Cały czas obserwuje rozwój kariery Doroty, która stała się gwiazdą programów wnętrzarskich. Chciałaby jej powiedzieć, jak bardzo jest dumna z jej sukcesów.

W magazynie czytamy, że piosenkarka chce zaprosić dawno niewidzianą przyjaciółkę na chrzciny Laury, które mają odbyć się niebawem. Lista gości jest już gotowa, ale Natalia wciąż waha się, czy nie dodać jeszcze jednego zaproszenia dla Doroty.

Dorota Szelągowska była żoną Adama Sztaby. "Mam nowego partnera, ale...". Pojawia się też kwestia zarobków

JM