Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała mieszkanie. Żółte łóżko i... tajemniczy sprzęt. "Nie, to nie jest telewizor"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się mieszkaniem. Uwagę zwraca tajemniczy przedmiot w kuchni. Podobny do telewizora, ale nie mający z nim nic wspólnego.

Agnieszka Kaczorowska wpuściła do swojego nowego mieszkania Łukasza Jakóbiaka, który od pewnego czasu sprawdza, jak mieszkają gwiazdy. Tancerka do swojego wprowadziła się w lecie ubiegłego roku. Nie jest zbyt duże, ma zaledwie 50 m, ale jest ładne i funkcjonalne. Wnętrze zaprojektowała przyjaciółka Kaczorowskiej.

Bardzo mnie wyczuła, wie, co lubię i cudownie się tu czuję - mówiła Jakóbiakowi gospodyni.

>>>> MIESZKANIE AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ

Mieszkanie znajduje się na parterze, na czym Kaczorowskiej bardzo zależało ze względu na psa. Ostatecznie jednak pies został u jej mamy, ponieważ ona sama rzadko bywa w domu. Salon jest połączony z kuchnią, można też z niego wyjść wprost do ogrodu, również ok. 50-metrowego. Idealnego na grilla. W sypialni uwagę zwraca żółte łóżko, a w kuchni...

Wszyscy się śmieją, że to jest telewizor. Nie, to nie jest telewizor, ale gadżeciarski okap - wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska wskazując na wiszący pod kątem ok. 45 stopni aluminiowy panel.

Zdradziła też Jakóbiakowi, dlaczego w sypialni, przy szerokim łóżku, znajdują się 2 lampki.

Myślisz, że ja tu będę mieszkała całe życie sama?

Takie podejście do życia to my rozumiemy!

JZ