Były partner Agnieszki Kaczorowskiej: Gwiazdorzy, OSZUKAŁA MNIE. Poszło też o duże pieniądze

Kamili Kuroczko i Agnieszka Kaczorowska nie są już taneczną parą. Tancerz przysłał do redakcji Plotek.pl oświadczenie, w którym obwinia swoją dotychczasową partnerkę o zerwanie współpracy.

Kamil Kuroczko i Agnieszka Kaczorowska przez lata współpracowali razem na parkiecie. Teraz jednak tancerz poinformował w oświadczeniu, które trafiło także do redakcji Plotek.pl, że kończą współpracę. W oświadczeniu padają mocne słowa: Kuroczko twierdzi, że Kaczorowska w pewnym momencie zaczęła "gwiazdorzyć", a on sam czuje się przez nią oszukany.

Podniesiona została także kwestia finansowa: Kuroczko utrzymuje, że musiał płacić za treningi, na których nie pojawiała się Kaczorowska.

Dodał też, że planował sprawę załatwić po cichu, jednak postawa tancerki sprawiła, że zmienił zdanie.

Oto pełna treść oświadczenia:

Do tej pory unikałem wychodzenia przed szereg w mediach i wypowiadania się na temat sytuacji, o których plotkuje się nie tylko w kuluarach. Niestety, w związku z wypowiedziami Agnieszki Kaczorowskiej na łamach kolorowej prasy, jestem zmuszony złamać swoją żelazną zasadę. Jak niektórzy z Państwa być może pamiętają, kilka miesięcy temu podjęliśmy z Agnieszką decyzję o rezygnacji z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko po to, aby jako para taneczna poświęcić się karierze turniejowej i powalczyć na międzynarodowym arenie. Plany te legły w gruzach i na tym ta historia powinna się zakończyć. Z portali plotkarskich i gazet, z którymi Agnieszka w ostatnimczasie ochoczo rozmawia, dowiedziałem się jednak, że przyczyną rozpadu naszego duetu jest mój "strach przed mistrzowskim poziomem", a ja sam czuję się "zawiedziony". Gwoli ścisłości - nie jestem zawiedziony. Zostałem po prostu oszukany. Zarzut o strachu przed zbyt wysokim poziomem najlepiej skomentują moje dokonania taneczne, jak choćby zdobyte w niedzielę Mistrzostwo Polski w Showdance i nadchodzące mistrzostwa świata w Paryżu, na które lecę z początkiem grudnia.

Agnieszka Kaczorowska i Kamil KuroczkoAgnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko fot.M.Baranowski

 A oto dalsza część oświadczenia:

Na treningi z Agnieszką poświęciłem ponad cztery miesiące, przypłacając to bolesną kontuzją pleców. Jednak to nie kontuzja sprawiła, że nasze plany wzięły łeb, a opieszałość mojej partnerki, która na niecałe 6 tygodni przed turniejem przestała po prostu pojawiać się na treningach, wymyślając co raz to bardziej wydumane powody. W pewnych kręgach określa się to "gwiazdorzeniem", ale mi nie było do śmiechu, bo bez względu na to, jak finezyjne wymówki proponowała Agnieszka, to ja musiałem ponosić wszystkie związane z tym koszty. Podobnie organizatorzy szkoleń i warsztatów, na których mieliśmy się pojawiać razem, a z ww. powodów nie było to możliwe i musiałem świecić oczami przed organizatorami, bo do końca wierzyłem, że moje taneczna partnerka naprawdę przechodzi przez trudny czas. W końcu Agnieszka poinformowała mnie, że "musi pokochać samą siebie i odnaleźć nowe ja, ponieważ czuje zmianę". Podszedłem do tego ze zrozumieniem, podobnie zresztą jak wcześniej, gdy cierpliwie czekaliśmy aż Agnieszka wróci do swojej optymalnej wagi. Przez kolejnych kilka tygodni zwodziła mnie zapewniając, że potrzebuje się wyciszyć, odnaleźć spokój w medytacji i wróci do treningów. W tym czasie nie widywałem jej na sali treningowej, ale za to miałem okazje podziwiać jej zdjęcia ze ścianek, więc najwyraźniej medytacja i wyciszenie to pojęcia względne. Zaczęły do mnie docierać informacje o tym, że Agnieszka w międzyczasie zakontraktowała sobie prywatne eventy i rolę w jednym z musicali. W tym momencie postanowiłem zakończyć naszą współpracę.

Agnieszka Kaczorowska i Kamil KuroczkoAgnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko fot.M.Baranowski

 I zakończenie:

Historie o podobnym zachowaniu Agnieszki wobec innych tancerzy słyszałem od dawna, ale naiwnie wierzyłem, że to tylko plotki. Nasza współpraca opierała się na umowie ustnej i żałuję, że nie złożyliśmy stosownych podpisów na papierze. Nie zmienia to faktu, że sprawy wobec poniesionych przeze mnie kosztów i skandalicznej postawy Agnieszki Kaczorowskiej, miały zostać załatwione po cichu, ale widząc, że Agnieszka wykorzystuje swoją popularność i dobre układy z mediami, aby po raz kolejny się wybielić, nie mogłem nie zareagować. To pierwszy i ostatni raz, kiedy zabieram w tej sprawie głos i mam nadzieje że moje nazwisko będzie mogło odtąd pojawiać się tylko w kontekście moich sukcesów na polu zawodowym.

Poprosiliśmy management tancerki o komentarz. Usłyszeliśmy, że w stosownym czasie zostanie wydane własne oświadczenie.

Kamil Kuroczko i Agnieszka Kaczorowska przez kilka edycji byli trenerami w programie "Taniec z Gwiazdami". Wiosenna edycja była ich ostatnią, z udziału w show zrezygnowali, żeby skupić się na własnej karierze tanecznej. Jak widać, odtąd każde z nich będzie ją rozwijało indywidualnie.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: