Ada z "Top Model" tym nie chwaliła się w programie. Ma DWA tatuaże. Jednego z nich żałuje szczególnie. Powód? "Wiem, że..."

Ada z "Top Model" wzięła udział w sesji zdjęciowej, a na planie odwiedziła ją ekipa TVN-u. Uwagę dziennikarki zwróciły tatuaże modelki.

Ada Daniel nie wygrała programu "Top Model", ale nie przeszkodziło jej to w podpisaniu kontraktu z jedną z najlepszych polskich agencji modelek AVANT MODELS. Wcale nas to nie dziwi, bo ma niemal wszelkie zadatki do tego, by odnieść sukces w branży mody: niebotycznie długie nogi, szczupłą sylwetkę i fotogeniczną buzię. Ostatnio nawet udało jej się wziąć udział w kampanii bielizny. Okazuje się jednak, że jest coś, co może jej utrudnić karierę. Mamy na myśli dwa tatuaże, które co prawda są niewielkie, ale w pracy modelki mogą być niekoniecznie mile widziane.

Mam znak nieskończoności z piórkiem, nic konkretnego. Po prostu chciałam mieć tatuaż. Drugi zrobiłam razem z mężem, to był taki wakacyjny wybryk. Ja mam wytatuowane "One love", a on "One life" - powiedziała do kamery.

Ada przyznała, że jednego z tych tatuaży szczególnie żałuje.

Już nie planuję kolejnych. Bardziej planuję usunąć ten, który mam na karku. Wiem, że w pracy modelki lepiej wypadają te dziewczyny, które nie mają tatuażu.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.