Nowa WAGs w "Top Model". Tak jej brzuch wyglądał 17 tyg. po porodzie. Potem jeszcze schudła i zachwyciła jury. Nas też!

"Top Model" otwiera swoje drzwi dla każdej zdeterminowanej, ciężko pracującej osoby. Do tego grona należy z pewnością Adrianna Daniel. Żona bramkarza Olimpii Elbląg to potencjalna finalistka programu. Poznajcie ją bliżej.

Adrianna Daniel ma 21 lat i pochodzi z Mielca, jednak dziś najwięcej uwagi poświęcają jej elbląskie portale. Długonoga blondynka jest bowiem żoną Wojciecha Daniela, bramkarza II-ligowej Olimpii Elbląg, a przy tym lokalną WAGs. Naszym zdaniem w niczym jednak nie ustępuje swoim koleżankom z Ekstraklasy. Prócz urody i świetnego ciała wyróżnia ją także siła charakteru i ujmująca osobowość, co wszystko razem dało rozbrajający koktajl, od którego jurorom " Top Model " zawirowało w głowie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA ADRIANNY >>

Adrianna Daniel dwa lata temu, gdy miała 19 lat urodziła syna Igora. Była już po maturze, jednak studia zdecydowała się odłożyć dla dobra dziecka

Ona poświęciła się w 100 procentach Igorkowi – opowiadał w programie mąż.

Młoda mama nie zrezygnowała jednak z marzeń o karierze modelki. Po porodzie skupiła się osiągnięciu idealnej sylwetki. Jak sama podkreślała, zarówno w programie jak i na swoim Instagramie, pracowała bardzo ciężko. Zdjęciami swoich zmieniających się kształtów sama siebie dopingowała do dalszych ćwiczeń i diety.

Nie było mi łatwo, kosztowało mnie to wiele wysiłku - przyznała szczerze w programie.

Trud się opłacił, bo jurorzy byli oczarowani jej sylwetką, ale też piękną twarzą. Zasugerowali jednak, aby nieco mniej się malowała. Na Instagramie "Top Model" też nie brakuje pochwał od fanów programu:

Będzie w finałowej 6.
Podziwiam kobiety które tak wyglądają po ciąży, wow!
Będzie w finale!

Przyznamy się, że my też wróżymy jej sukces w programie. Przed nią jeszcze walka o miejsce w domu modelek na boot campie. Poradzi sobie? Jeśli chodzi o determinację i wolę walki, to wszak młode mamy nie mają konkurencji. Trzymamy kciuki.

ZI

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.