Sean Penn rok temu rozstał się z Charlize Theron, ale nie traci czasu. Przyłapano go z 24-letnią córką znanego aktora. "Mógłby być jej ojcem!"

Sean Penn wreszcie znalazł miłość? Kilka dni temu zrobiono mu zdjęcia z Leilą George, początkującą aktorką. Tej dwójki na pewno nie łączy tylko przyjaźń.

Sean Penn i Charlize Theronrozstali się ponad rok temu. Od tego czasu 56-letni aktor był łączony z paroma nazwiskami, nigdy jednak informacje o którymkolwiek nowym związku się nie potwierdziły. Tymczasem kilka dni temu gwiazdorowi zrobiono zdjęcia, gdy wypoczywał na plaży w na Hawajach w towarzystwie tajemniczej blondynki. Nie przejmując się tym, czy ktokolwiek patrzy, para obejmowała się i całowała namiętnie w morzu. Co ciekawe, jak przypomina magazyn "People", miejsce, w którym wypoczywali, Penn odwiedzał wielokrotnie także z Theron. Właśnie tam zrobiono im pierwsze wspólne zdjęcia w 2010 roku.

Kim jest jego nowa partnerka? To 24-letnia początkująca aktorka Leila George, córka Vincenta D'Onofrio, aktora znanego między innymi z serialu "Prawo i porządek". Od swojego partnera jest sporo młodsza, na co zachodnie media nie omieszkały zwrócić uwagi.

Ma tyle lat, że mógłby być jej ojcem - dosłownie! Pomiędzy Seanem a 57-letnim ojcem dziewczyny jest tylko rok różnicy. Sean jest dokładnie w wieku jej matki, aktorki Grety Scacchi.

Możliwe, że para poznała się podczas wspólnego nagrywania audiobooka. Niecałe dwa tygodnie temu George chwaliła się zrobionym w studiu zdjęciem z aktorem na Instagramie.

 

Jedno jest pewne - Penn ma swój typ. To kolejna po Charlize Theron, Madonnie i Robin Wright blondynka, która skradła serce aktora. Z ostatnią był związany najdłużej. Ich małżeństwo trwało 14 lat, mają też razem dwójkę dzieci. Ich córka, Dylan, jest zaledwie rok starsza od Leili George.

Wróżycie im wielką miłość?

MK