Bogna Sworowska i Rafał Olbiński PIERWSZY RAZ RAZEM. Niedawno twierdził: To tylko przyjaźń. Zdjęcia mówią co innego

Bogna Sworowska i Rafał Olbiński pojawili się razem na premierze spektaklu "Pozytywni". Choć artysta twierdził, że z byłą miss łączy go tylko przyjaźń, te zdjęcie wskazują na coś innego.

O tym, że Bogna Sworowska spotyka się z Rafałem Olbińskim, mówiło się już od dawna. Żadne z nich jednak nie potwierdzało tych informacji. Wszystko jednak wskazuje na to, że rzeczywiście są parą. Na premierze w Teatrze Imka pozowali razem do zdjęć i zdecydowanie nie wyglądało to na przyjaźń. Para nie kryła się z uczuciem i pozowała z uśmiechami na twarzy. Sworowska, która jest 24 lata młodsza od Olbińskiego, trzymała go pod rękę i obejmowała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Relacja przyjacielska? Nie sądzimy, choć jeszcze rok temu Olbiński określał ją w ten sposób w wywiadzie dla "Gali" . O swojej "przyjaciółce" wypowiadał się wtedy w bardzo ciepłych słowach:

Czy wśród bliskich Panu osób jest Bogna Sworowska? Łączy Was przyjaźń?
Platon twierdził, że prawdziwa przyjaźń może istnieć tylko między mężczyznami. No, ale kobiety starożytne bardzo różniły się od kobiet współczesnych. Myślę, że dla pani Bogny Platon zrobiłby wyjątek. Znam wiele dziewczyn, które były sławnymi modelkami i kończyły jako piękne ptaki w złotych klatkach, zależne od bogatych mężów. A w Bognie imponujące jest to, że ma pasję, niesamowitą energię, prowadzi biznes i jest świetną matką, która sama wychowuje syna. To wzór współczesnej, wyzwolonej kobiety, która ma nie tylko urodę, ale i mózg. Z moich obserwacji wynika, że Polki są bardziej interesujące niż Polacy.

Bogna Sworowska to była modelka i II wicemiss konkursu Miss Polonia w 1987 roku. Natomiast Rafał Olbiński to malarz, grafik i twórca plakatów znany na całym świecie. Przez długi czas mieszkał w Nowym Jorku, teraz wrócił do Polski.

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: