Popek nagrał teledysk z Braćmi Figo Fagot. Internauci ostro: Mam ochotę wymiotować jak Figo po wódce

Kontrowersyjny raper nawiązał współpracę z zespołem pastiszującym disco polo. Wspólny utwór, traktujący głównie o upijaniu się wódką, został przyjęty raczej chłodno przez fanów obu kolaborujących.

Popek Monster w ostatnim czasie jest stałym bohaterem medialnych publikacji. Rozgłos zapewniają mu przede wszystkim oddani fani. Ogólnopolskim skandalem skończyła się dyskoteka szkolna w Wasilikowie, na której dzieci w wieku 10-13 lat skandowały wypełniony wulgaryzmami tekst piosenki rapera. W zeszłym tygodniu głośno komentowano sprawę nastolatka z Kielc, który, na wzór idola, zafundował sobie skaryfikacje na twarzy.

Tym razem "król Albanii" zadziwia z muzycznych powodów. We wtorek premierę miał teledysk do utworu "3 Króli", nagrany wspólnie z Braćmi Figo Fagot. W wideo wódka leje się gęsto, głównie o tym traktuje również tekst piosenki.

Dzisiaj się na***ię razem z braćmi Król, roz****my cały świat, idź pan w ch**. Nic nie pamiętam co się działo na kwadracie, nic nie pamiętam, polej wódki bracie - rapuje Popek w refrenie.

Teledysk Braci Figo Fagot i PopkaTeledysk Braci Figo Fagot i Popka Screen z Youtube.com Screen z Youtube.com

Kolaboracja to spore zaskoczenie dla fanów zarówno Braci, jak i Popka. Szczególnie rozgoryczeni są ci pierwsi. Bracia Figo Fagot słyną z tego, że nagrywają muzykę raczej z przymrużeniem oka, a prezentowany przez nich gatunek można określić jako pastisz disco polo. Dla miłośników grupy, "3 króli" to jednak trochę za dużo.

Dlaczego? Gdzie są czasy Eleganckich Chłopaków, i tak za**bistych kawałków, jak np. "Pisarz miłości" czy "Już polane stoi szkło"? To byli Bracia Figo Fagot u szczytu za**bistości. A jak patrzę na to, to mam ochotę wymiotować jak Figo po wódzie. Widać nawet po tym, z kim współpracują - kiedyś Czesław Mozil, teraz k**wa Popek. Z jednym w tym utworze się zgodzę - idź pan w ch** z czymś takim - napisał jeden z fanów pod teledyskiem w serwisie Youtube.com.

W podobnym tonie są utrzymane komentarze na profilu Braci Figo Fagot na Facebooku.

Toście sobie k**wa dobrali towarzystwo. Najgorsza nuta ever.
Jedną 'współpracą' przekreśliliście dorobek ładnych kilku lat... Szkoda.
Nie idźcie tą drogą (językowego rynsztoku i komercji) - pisali internauci.

Fani Popka dla swojego "króla" okazali nieco więcej pobłażliwości, ale im również utwór raczej nie przypadł do gustu.

Królu, coś ty nagrał?
Popuś, wstyd, to nie ty.
Schodzisz na psy Popuś - komentowali fani na profilu rapera na Facebooku.

A jak Wam się podoba?

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.