Jak dobrze, że ujrzało światło dzienne! To najlepsze zdjęcie z kulis gali. "Oscarowe dziewczyny" na kanapie w Dolby Theatre

Cztery piękne kobiety sączą wino, palą papierosa i cieszą się hollywoodzkim highlifem. Zdjęcie z kulis oscarowej gali mogłoby być kadrem z niezłego filmu. A możemy je zobaczyć dzięki Urszuli Wantuch-Żal, żonie nominowanego do Oscara operatora Łukasza Żala.

Osoby na zdjęciach z Facebooka Urszuli Wantuch-Żal to nominowani do statuetki Polacy. Widzieliśmy, jak polska ekipa prezentowała się na czerwonym dywanie, a teraz możemy zobaczyć, jak się bawiła w Dolby Thetre. "Oscarowe dziewczyny" - tym wyrażeniem żona operatora podpisała zdjęcie, na którym widać cztery panie. Odpoczywały na słynnym korytarzu, na którym "oscarowe Agaty" zmuszone były oglądać wręczenie statuetki za "Idę".

<< ZDJĘCIA ZZA KULIS OSCARÓW >>

Wiemy, że Agata Kulesza zdecydowała się na Macieja Zienia, a Agata Trzebuchowska na Horror!Horror. A inne panie? Projektantka Justyna Chrabelska ubrała Urszulę Wantuch-Żal, Zofia Chylak przygotowała kreację Anety Kopacz.

Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska we wtorek wieczorem wróciły do Polski . Zobaczcie, co powiedziały czekającym na nie na lotnisku dziennikarzom:

Zobacz wideo

socha, wideo: TVN24/x-news

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.