Beyonce jest w ciąży? Dowodem ma być jej najnowsze zdjęcie. Słowa koleżanki zwiększyły zamęt

Beyonce i Jay Z spodziewają się drugiego dziecka? Pytanie znów krąży, bo piosenkarka pokazała się "w ciąży". Gdy to samo pytanie padło w telewizji, koleżanka Beyonce nie zaprzeczyła.

Podgrzewanie atmosfery sugestiami o ciąży to klasyczna gra celebrytów z mediami. Beyonce jest mistrzynią kreowania i kontroli własnego wizerunku, więc nawet pozornie banalne zdjęcia mogą mieć podwójne znaczenie. Podobnie było, gdy we wrześniu zeszłego roku Jay Z zmienił słowa piosenki . Czy pozując na plaży z córką Blue Ivy, przykryta piachem piosenkarka chciała fanom pokazać coś więcej niż rodzinną scenę? Usypana na jej brzuchu górka wygląda jak brzuch kogoś w zaawansowanej ciąży.

Czy Beyonce Knowles jest w ciąży? - dziennikarze zaczęli pytać o sens zdjęcia z Instagramu.

BeyonceBeyonce Screen z Instagram.com/beyonce/ Screen z Instagram.com/beyonce/

Zdjęciu nie towarzyszyło jednak ani jedno słowo komentarza. Opinia fanów była za to jednoznaczna - trzyletnia córka ich idolki będzie miała rodzeństwo. 33-latka nosi się ostatnio dość luźno , tym bardziej zdjęcie zwróciło uwagę zagranicznych mediów. Prowadząca show "The View", Rosie O'Donnell, o piaskowy brzuch zapytała koleżankę Beyonce z Destiny's Child, Michelle Williams.

O jeju. Gdy była w ciąży, ludzie mówili, że w niej nie jest. Prawdy w tym nie ma. Sorry... - odpowiedziała.
Czyli nie jest w ciąży? Bo to zdjęcie jest niezwykle symboliczne - dopytywali się inni prowadzący.

Zamiast odpowiedzieć wprost, tak lub nie, Williams odniosła się do zdjęcia.

Spójrzcie na zdjęcie. Tam gdzie jest ten usypany brzuch, tam pewnie są jej kolana. Na tym opierać konkluzje? Dajcie spokój - ucięła.

Przekonują Was jej wyjaśnienia? Perez Hilton uznał , że Michelle blefuje. Odświeżyliśmy własną pamięć i przypominamy, że Beyonce pierwszą ciążę ogłosiła światu na scenie. W 2011 roku była gala MTV, w 2015 roku może wystarczy plaża.

 

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.