Bono bez okularów, Pamela Anderson z krótkimi włosami. Czasami gwiazdy pozbywają się swoich "wizytówek". Zobacz, jak wyglądają bez nich

Jedni niemal nigdy nie zdejmują okularów, od zawsze noszą długie brody. Są nawet tacy, którzy chodzą w hełmach. To panowie, a panie? One też przyzwyczaiły nas do stałych elementów swojego gwiazdorskiego wizerunku. Czasem jednak z nich rezygnują.
Bono Bono Bulls/Agencja Gazeta

Bono

Bono zawsze występuje w okularach przeciwsłonecznych. Nie zdejmuje ich też na czerwonym dywanie, a nawet, kiedy paparazzi fotografują go na ulicy. W "The Graham Norton Show" gwiazdor zdradził, że nie nosi ich jednak dla lansu - od 20 lat cierpi na jaskrę.

Lady Gaga Lady Gaga Elle/Bulls

Lady Gaga

Podczas gdy inne gwiazdy na potrzeby sesji zdjęciowych są mocno malowane, przebierane i czesane w wymyślne fryzury, Lady Gaga najbardziej zaskakuje, gdy pojawia się w naturalnej wersji. Na zdjęciach w magazynie "Elle" mogliśmy zobaczyć ją bez makijażu, z nieułożonymi włosami, a do tego Gaga zrezygnowała z dziwacznych min. I co? Nie taki diabeł straszny, a piosenkarka jest w rzeczywistości całkiem ładną dziewczyną.

Pamela Anderson Pamela Anderson Bulls/East News

Pamela Anderson

Pamela Anderson przyzwyczaiła nas do obfitego biustu i bujnej fryzury. Ale w 2013 roku zdecydowała się ściąć swoje słynne włosy na krótko. Inspiracją była dla niej Ellen DeGeneres, która gościła ją kilka tygodni wcześniej w swoim programie. Krótkie włosy dodały aktorce elegancji i podkreśliły jej urodę, a sama Pam przyznała, że pomogły jej... przebiec maraton.

Krzysztof Cugowski Krzysztof Cugowski KAPIF

Krzysztof Cugowski

Lider "Budki Suflera", podobnie jak Bono, niemal zawsze występuje w okularach przeciwsłonecznych. Nic nam jednak nie wiadomo o tym, by cierpiał na jakąś chorobę.

Daft Punk Daft Punk Facebook.com/Bulls

Daft Punk

Daft Punk to chyba najbardziej tajemniczy duet muzyczny w show-biznesie. Podczas występów panowie chowają swoje twarze pod kaskami robotów. Prawie nie udzielają wywiadów, o ich życiu prywatnym też nie wiemy zbyt wiele. Jedno z niewielu zdjęć, na którym można zobaczyć twarze słynnego duetu to to, na którym panowie zajadają się cateringiem w siedzibie Sony. Portal TMZ.com stwierdził, że muzycy wyglądają "zaskakująco zwyczajnie". I trudno się nie zgodzić.

Rihanna Rihanna Elle/Bulls

Rihanna

Choć Rihanna często zmienia fryzury, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że za jej metamorfozami nie stoi zdolny fryzjer, ale... twórcy peruk. Naturalne włosy Barbadoska pokazała na okładce magazynu "Elle". Są krótkie i skręcone - przypominają afro, jakie ma na głowie wiele dziewczyn o egzotycznych korzeniach.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF

Michał Wiśniewski

Czerwone włosy Michała Wiśniewskiego były nieodłącznym atrybutem zarówno jego, jak i całego zespołu "Ich Troje". Gdy po latach wokalista powrócił z płytą "La Revolucion", pokazał fanom swoje dojrzałe, spokojne oblicze i... kruczoczarne włosy. Poza tym chyba niewiele się zmieniło.

Bradley Cooper Bradley Cooper East News/Bulls

Bradley Cooper

Hollywoodzki przystojniak jest bez charakterystycznego zarostu trudny do rozpoznania. Wygląda tak młodo, że "Daily Mail" nazwał jego pozbawioną włosków twarz "baby face".

Katie Price Katie Price East News/Bulls

Katie Price

Modelka znana była ze swoich monstrualnie ogromnych piersi, ale kilka tygodni temu postanowiła zmienić wizerunek. Zmniejszyła biust o 5 rozmiarów - dzięki silikonowym implantom miał rozmiar 34 FF, a teraz, został jej skromny 32B. Ze zmiany najmniej zadowolony jest syn celebrytki, który zasmucony pytał mamy, co zrobiła z biustem.

Anna Wintour Anna Wintour East News/Bulls

Anna Wintour

Anna Wintour "składa się" z boba, idealnie skrojonej kreacji oraz okularów przeciwsłonecznych - wie to każdy, kto choć kilka razy widział na zdjęciach tę ikonę stylu. Jednak czasem nawet jej zdarza się zdejmować ulubiony gadżet od Chanel.