"Party" donosi, że Krupińska i Karpiel-Bułecka są parą. Byli razem na weselu Mancewicz. Mamy zdjęcia!

Czy będzie nowa para na salonach?

"Całe dnie spędzają razem", "zaiskrzyło" - magazyn "Party" donosi, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spotykają się ze sobą. Zdjęcia z wesela Rozalii Mancewicz na pewno nie uciszą plotek.

"Tego nie spodziewał się nikt!" - w ten sposób w "Party" rozpoczyna się artykuł o być może kolejnej parze show-biznesu. Według dwutygodnika miss Polonia i wokalista Zakopower spotykają się ze sobą od kilku tygodni.

Czułe gesty pary, wzajemne rozkochane spojrzenia, a potem pocałunki w samochodzie nie zostawiały wątpliwości: tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźni! - czytamy w "Party". - (...)  Znają się od dawna, ale dopiero teraz między nimi zaiskrzyło.

Ani Krupińska , ani Karpiel-Bułecka nie skomentowali do tej pory plotek o łączącej ich rzekomo zażyłości. Nie ukrócą ich też na pewno ich wspólne zdjęcia z wesela Rozalii Mancewicz, które pochodzą z najpopularniejszego polskiego portalu o konkursach piękności Globmiss.pl.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Krupińska według magazynu zakończyła już swój poprzedni związek. Przez wiele lat spotykała się z Tadeuszem Bachledą-Curusiem , bratem Alicji Bachledy-Curuś . Karpiela-Bułeckę łączono natomiast z Alicją.

Zobacz wideo

karo

Więcej o: