Tadeusz Bachleda-Curu¶: Jaki jest chłopak Miss Polonia

Czego udało nam się dowiedzieć o tym przystojniaku?
Tadeusz Bachleda-Curu¶ Tadeusz Bachleda-Curu¶ Kapif

Wsparcie

O Tadeuszu Bachledzie-Curusiu wiadomo niewiele. Do tej pory w mediach pojawiał się jedynie w kontek¶cie swojej pięknej siostry, Alicji Bachledy-Curu¶. Od kiedy jednak jego dziewczyna zdobyła koronę Miss Polonia także i wokół niego zrobiło się nieco gło¶niej. Jak przyznała najpiękniejsza Polka - Paulina Krupińska to on namówił j± do udziału w konkursie.

Mój chłopak też mnie namówił do tego. Mówił, że pracuję już tyle lat i że fajnie byłoby wzi±ć udział w takim konkursie, że to jest fajne do¶wiadczenie i jaki¶ nowy etap w życiu - powiedziała w Pytaniu na ¶niadanie.

Nim jednak Tadeusz stał się facetem numer jeden w życiu Pauliny Krupińskiej, wspierał przede wszystkim siostrę. Ta, choć nie jest zbyt wyrywna do opowiadania o swoim życiu prywatnym, kilka razy wspomniała w wywiadach o ukochanym bracie.

Mam niezwykle ciekaw± relację z bratem. On jest pilotem i lata po całym ¶wiecie. Jest też zodiakalnym Rakiem, a ja z Rakami mam bardzo blisk± relację, ale wymagaj±c± obecno¶ci. Dlatego kiedy widzimy się, jeste¶my sobie najbliżsi na ¶wiecie - powiedziała Alicja Bachleda-Curu¶ w wywiadzie z portalem Polki.pl

Tadeusz Bachleda-Curu¶, Alicja Bachleda-Curu¶KAPIF

Alicja Bachleda-Curu¶, Tadeusz Bachleda-Curu¶ Alicja Bachleda-Curu¶, Tadeusz Bachleda-Curu¶ EastNews

Bal

Starszy brat jest dla Alicji ogromny wsparciem i życiowym powiernikiem. Dopóki aktorka mieszkała w Polsce, spędzali ze sob± dużo czasu. Teraz jest to utrudnione ze względu na życie zawodowe obojga.

Rozmawiamy o wszystkich ważnych dla nas sprawach: o życiu, przyjaĽni, miło¶ci, rozumiemy się bez słów. Ale kiedy ja jestem w Los Angeles, a on lata gdzie¶ między kontynentami, czasem potrafimy nie kontaktować się całymi tygodniami. Ale to niczego nie zmienia w naszej relacji - dodaje Alicja Bachleda-Curu¶ w wywiadzie z portalem Polki.pl

Jednak przeszło 10 lat temu rozkoszowali się swoim towarzystwem do woli. Oboje z pewno¶ci± mog± przebierać w partnerach na imprezy. Jednak w 2002 roku na bal na zamku w Wi¶niczu wyprawiany co roku przez Dominikę Kulczyk-Lubomirsk± i Księcia Jana Lubomirskiego wybrali się razem.

Alicja Bachleda-Curu¶, Tadeusz Bachleda-Curu¶, Paweł Del±g, Dominika Kulczyk-Lubomirska, brat, partnerkaEastNews

Tadeusz Bachleda-Curu¶, Alicja Bachleda-Curu¶ Tadeusz Bachleda-Curu¶, Alicja Bachleda-Curu¶ KAPIF

Imprezy

Bal u Lubomirskich nie był wyj±tkiem. Rodzeństwo jest ze sob± wyj±tkowo blisko i wspólnie pojawiało się na raz branżowych imprezach. Tadeusza wypatrzyli¶my na zdjęciach z rozdania Róż "Gali" w 2007 roku, na balu debiutantów 2005 roku czy na 10. urodzinach "Elle" w 2004 roku.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 23.10.2005 BAL DEBIUTANTOW N/Z: ALICJA BACHLEDA CURUS BRAT TADEUSZEAST NEWS/VIPHOTO

Tadeusz Bachleda-Curu¶Kapif

Alicja Bachleda-Curu¶, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curu¶, Colin Farrell AG

Chrzest

Jak bardzo Tadeusz Bachleda-Curu¶ jest oddany Alicji, może ¶wiadczy fakt, że na swoje barki wzi±ł kontakty z mediami. To on jako pierwszy potwierdził m. in., że jego siostra jest w ci±ży.

Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ci±ży - powiedział w "Super Expressie". - Poznałem Colina, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłym i sympatycznym facetem. Poznałem go niedawno, ale moi rodzice znaj± go od dłuższego czasu. Spotkali¶my się wszyscy w Krakowie, w naszym rodzinnym mie¶cie.

Media do¶ć agresywnie wkraczały w życie Baledów-Curusiów, od czasu kiedy Alicja zwi±zała się hollywoodzkim gwiazdorem - Colinem Farrellem. Aby zapewnić spokój swojej siostrze, jak i całej rodzinie podj±ł się wyja¶niania plotek o młodej mamie i jej ¶wiatowej sławie facecie.

Dla Colina najważniejszy jest Henry - mówił dla Fakt.pl. - Zależy mu, by mały nie ucierpiał przez to, że rodzice s± aktorami. Ala jest bardzo szczę¶liwa. Colin nie chce stawać na drodze jej kariery. On chciałby, żeby chłopcu nie brakowało obecno¶ci mamy i taty.

Choć rodzeństwo na co dzień mieszka na dwóch krańcach ¶wiata, to Alicja chce, żeby Tadeusz był obecny w jej życiu jak i jej synka. W Krakowie mówi się, że aktorka na ojca chrzestnego Henry'ego Tadeusza wybrała wła¶nie swojego brata.

Tadeusz Bachleda-Curu¶ Tadeusz Bachleda-Curu¶ EAST NEWS/VIPHOTO

Pilot

Alicja ma artystyczn± duszę, ale to Tadeusz buja w obłokach. Brat Alicji od wielu lat jest pilotem. Na pocz±tku pracował dla PLL LOT.

Bardzo lubię chwalić się bratem. Tadeusz jest pilotem, jednym z młodszych kapitanów w polskiej flocie w PLL LOT. Przyznaję, że ta kombinacja urody, męskiego zajęcia i jego szczerej pasji do lotnictwa tworzy mieszankę wybuchow± - wyznała kiedy¶ "VIVIE!".

Tadeusz Bachelda-Curu¶Screen z pasazer.com

Obecnie z bratem Alicji można przelecieć się liniami Eurolot. Pasażerowie bardzo pochlebnie oceniaj± jego umiejętno¶ci zawodowe. Paniom nie umknęła oczywi¶cie uroda kapitana. Na jednym z portali dla pasażerów internautka Małgorzata bardzo zachwalała Bachledę, a Eurolotowi wystawiła ocenę 10/10.

Trasa Gdańsk - Kraków jak dla mnie wszystko O.K , lot bez opóĽnienia , bardzo miła obsługa, przylot o podanym czasie. Za sterami przystojny Tadeusz Bachleda Curu¶, jednym słowem latać lotem eurolotem polecam - napisała jedna z użytkowniczek portalu pasazer.com.
Paulina Krupińska. Paulina Krupińska. Screen z Gazeta.tv

Miss

O Tadeuszu znów zrobiło się gło¶no tym razem za spraw± drugiej najważniejsze kobiety w jego życiu - Pauliny Krupińskiej, czyli ¶wieżo upieczonej Miss Polonia. W wywiadzie dla Plotek.pl najpiękniejsza Polka rozpływała się nad zaletami swojego mężczyzny.

Jest naprawdę cudowny. Mężczyzna, który jest moim ideałem to mężczyzna, który ma pasję. Nic bardziej nie kręci mnie niż facet z pasj±. Facet, który ma poczucie humoru, jest dojrzały, odpowiedzialny i z pazurem. Taki ideał dla mnie to brunet z br±zowymi oczami. Wła¶nie taki, jak mój Tadeusz - stwierdziła zarumieniona.

Paulina KrupińskaKAPIF

Niestety ,Tadeusz nie mógł wspierać osobi¶cie Pauliny, ponieważ wezwały go obowi±zki zawodowe.

Mam chłopaka. Niestety nie mógł być tu dzisiaj ze mn± ze względu na pracę. Tadeusz jest pilotem w Eurolocie. Nie jest zazdrosny. Trzymał kciuki. Zaraz zobaczę, czy do mnie zadzwonił, czy s± jakie¶ smsy - zażartowała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Przystojny pilot i ¶liczna Miss Polonia. Co¶ nam się wydaje, że to będzie gor±ca para.

Więcej o: