Tadeusz Bachleda-Curuś: Jaki jest chłopak Miss Polonia

Czego udało nam się dowiedzieć o tym przystojniaku?
Tadeusz Bachleda-Curuś Tadeusz Bachleda-Curuś Kapif

Wsparcie

O Tadeuszu Bachledzie-Curusiu wiadomo niewiele. Do tej pory w mediach pojawiał się jedynie w kontekście swojej pięknej siostry, Alicji Bachledy-Curuś. Od kiedy jednak jego dziewczyna zdobyła koronę Miss Polonia także i wokół niego zrobiło się nieco głośniej. Jak przyznała najpiękniejsza Polka - Paulina Krupińska to on namówił ją do udziału w konkursie.

Mój chłopak też mnie namówił do tego. Mówił, że pracuję już tyle lat i że fajnie byłoby wziąć udział w takim konkursie, że to jest fajne doświadczenie i jakiś nowy etap w życiu - powiedziała w Pytaniu na śniadanie.

Nim jednak Tadeusz stał się facetem numer jeden w życiu Pauliny Krupińskiej, wspierał przede wszystkim siostrę. Ta, choć nie jest zbyt wyrywna do opowiadania o swoim życiu prywatnym, kilka razy wspomniała w wywiadach o ukochanym bracie.

Mam niezwykle ciekawą relację z bratem. On jest pilotem i lata po całym świecie. Jest też zodiakalnym Rakiem, a ja z Rakami mam bardzo bliską relację, ale wymagającą obecności. Dlatego kiedy widzimy się, jesteśmy sobie najbliżsi na świecie - powiedziała Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie z portalem Polki.pl

Tadeusz Bachleda-Curuś, Alicja Bachleda-CuruśKAPIF

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś EastNews

Bal

Starszy brat jest dla Alicji ogromny wsparciem i życiowym powiernikiem. Dopóki aktorka mieszkała w Polsce, spędzali ze sobą dużo czasu. Teraz jest to utrudnione ze względu na życie zawodowe obojga.

Rozmawiamy o wszystkich ważnych dla nas sprawach: o życiu, przyjaźni, miłości, rozumiemy się bez słów. Ale kiedy ja jestem w Los Angeles, a on lata gdzieś między kontynentami, czasem potrafimy nie kontaktować się całymi tygodniami. Ale to niczego nie zmienia w naszej relacji - dodaje Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie z portalem Polki.pl

Jednak przeszło 10 lat temu rozkoszowali się swoim towarzystwem do woli. Oboje z pewnością mogą przebierać w partnerach na imprezy. Jednak w 2002 roku na bal na zamku w Wiśniczu wyprawiany co roku przez Dominikę Kulczyk-Lubomirską i Księcia Jana Lubomirskiego wybrali się razem.

Alicja Bachleda-Curuś, Tadeusz Bachleda-Curuś, Paweł Deląg, Dominika Kulczyk-Lubomirska, brat, partnerkaEastNews

Tadeusz Bachleda-Curuś, Alicja Bachleda-Curuś Tadeusz Bachleda-Curuś, Alicja Bachleda-Curuś KAPIF

Imprezy

Bal u Lubomirskich nie był wyjątkiem. Rodzeństwo jest ze sobą wyjątkowo blisko i wspólnie pojawiało się na raz branżowych imprezach. Tadeusza wypatrzyliśmy na zdjęciach z rozdania Róż "Gali" w 2007 roku, na balu debiutantów 2005 roku czy na 10. urodzinach "Elle" w 2004 roku.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 23.10.2005 BAL DEBIUTANTOW N/Z: ALICJA BACHLEDA CURUS BRAT TADEUSZEAST NEWS/VIPHOTO

Tadeusz Bachleda-CuruśKapif

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell AG

Chrzest

Jak bardzo Tadeusz Bachleda-Curuś jest oddany Alicji, może świadczy fakt, że na swoje barki wziął kontakty z mediami. To on jako pierwszy potwierdził m. in., że jego siostra jest w ciąży.

Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ciąży - powiedział w "Super Expressie". - Poznałem Colina, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłym i sympatycznym facetem. Poznałem go niedawno, ale moi rodzice znają go od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się wszyscy w Krakowie, w naszym rodzinnym mieście.

Media dość agresywnie wkraczały w życie Baledów-Curusiów, od czasu kiedy Alicja związała się hollywoodzkim gwiazdorem - Colinem Farrellem. Aby zapewnić spokój swojej siostrze, jak i całej rodzinie podjął się wyjaśniania plotek o młodej mamie i jej światowej sławie facecie.

Dla Colina najważniejszy jest Henry - mówił dla Fakt.pl. - Zależy mu, by mały nie ucierpiał przez to, że rodzice są aktorami. Ala jest bardzo szczęśliwa. Colin nie chce stawać na drodze jej kariery. On chciałby, żeby chłopcu nie brakowało obecności mamy i taty.

Choć rodzeństwo na co dzień mieszka na dwóch krańcach świata, to Alicja chce, żeby Tadeusz był obecny w jej życiu jak i jej synka. W Krakowie mówi się, że aktorka na ojca chrzestnego Henry'ego Tadeusza wybrała właśnie swojego brata.

Tadeusz Bachleda-Curuś Tadeusz Bachleda-Curuś EAST NEWS/VIPHOTO

Pilot

Alicja ma artystyczną duszę, ale to Tadeusz buja w obłokach. Brat Alicji od wielu lat jest pilotem. Na początku pracował dla PLL LOT.

Bardzo lubię chwalić się bratem. Tadeusz jest pilotem, jednym z młodszych kapitanów w polskiej flocie w PLL LOT. Przyznaję, że ta kombinacja urody, męskiego zajęcia i jego szczerej pasji do lotnictwa tworzy mieszankę wybuchową - wyznała kiedyś "VIVIE!".

Tadeusz Bachelda-CuruśScreen z pasazer.com

Obecnie z bratem Alicji można przelecieć się liniami Eurolot. Pasażerowie bardzo pochlebnie oceniają jego umiejętności zawodowe. Paniom nie umknęła oczywiście uroda kapitana. Na jednym z portali dla pasażerów internautka Małgorzata bardzo zachwalała Bachledę, a Eurolotowi wystawiła ocenę 10/10.

Trasa Gdańsk - Kraków jak dla mnie wszystko O.K , lot bez opóźnienia , bardzo miła obsługa, przylot o podanym czasie. Za sterami przystojny Tadeusz Bachleda Curuś, jednym słowem latać lotem eurolotem polecam - napisała jedna z użytkowniczek portalu pasazer.com.
Paulina Krupińska. Paulina Krupińska. Screen z Gazeta.tv

Miss

O Tadeuszu znów zrobiło się głośno tym razem za sprawą drugiej najważniejsze kobiety w jego życiu - Pauliny Krupińskiej, czyli świeżo upieczonej Miss Polonia. W wywiadzie dla Plotek.pl najpiękniejsza Polka rozpływała się nad zaletami swojego mężczyzny.

Jest naprawdę cudowny. Mężczyzna, który jest moim ideałem to mężczyzna, który ma pasję. Nic bardziej nie kręci mnie niż facet z pasją. Facet, który ma poczucie humoru, jest dojrzały, odpowiedzialny i z pazurem. Taki ideał dla mnie to brunet z brązowymi oczami. Właśnie taki, jak mój Tadeusz - stwierdziła zarumieniona.

Paulina KrupińskaKAPIF

Niestety ,Tadeusz nie mógł wspierać osobiście Pauliny, ponieważ wezwały go obowiązki zawodowe.

Mam chłopaka. Niestety nie mógł być tu dzisiaj ze mną ze względu na pracę. Tadeusz jest pilotem w Eurolocie. Nie jest zazdrosny. Trzymał kciuki. Zaraz zobaczę, czy do mnie zadzwonił, czy są jakieś smsy - zażartowała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Przystojny pilot i śliczna Miss Polonia. Coś nam się wydaje, że to będzie gorąca para.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.