Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz to Miss Polonia 2010, Miss Polski Nastolatek 2004, miss Internautów Miss Polonia wp.pl 2010, modelka, celebrytka. Uczestniczka programu rozrywkowego Celebrity Spash emitowanego przez telewizję Polsat.


Data urodzenia: 27 czerwca 1987 r.
Miejsce urodzenia: Melbourne (Australia)
Wzrost: 175 cm
Kolor włosów: blond
Kolor oczu: zielony
Instagram: @rozamance
Rodzina: mąż Marcin Jaworski

Rozalia Mancewicz: życiorys i kariera

Rozalia Mancewicz przyszła na świat 27 czerwca 1987 roku w Melbourne. Dorastała we wsi Pomigacze, następnie na dwa lata wyjechała z rodzicami do Australii, gdzie uczęszczała do gimnazjum. Po powrocie do Polski kontynuowała tu naukę, finalnie studiując filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku. Pomagała również rodzicom prowadzić gospodarstwo agroturystyczne, którym się zajmowali.
W 2004 roku Rozalia Mancewicz zdobyła tytuł Miss Nastolatek 2004 (kategoria wiekowa 14-18). W 2010 roku postanowiła spróbować swoich sił w konkursie Miss Polonia 2010, który wygrała. Została również uhonorowana tytułem Miss Polonia wp.pl 2010 (głosowanie internautów). Występując w tym konkursie powtarzała, że bardzo chciałaby zostać w przyszłości tłumaczem lub prowadzić własną restaurację. Na pytanie, które padło na konkursie "Ile oktanów ma etylina 95", odpowiedziała, że nie pamięta, gdyż chemię w szkole miała dawno i prosi o następne pytanie. W 2005 roku zdobyła tytuł 3. wicemiss na konkursie Miss Tourism Queen International.
Po przygodach z konkursami piękności Rozalia Mancewicz postanowiła zająć się modelingiem. Wzięła udział między innymi w kampanii reklamowej Sabriny Pilewicz. W 2015 roku wzięła udział w telewizyjnym show telewizji Polsat "Celebrity Splash".

Rozalia Mancewicz: życie prywatne

Rozalia Mancewicz w 2014 roku wyszła za mąż za Marcina Jaworskiego. Ślub odbył się w Turośni Kościelnej, a zdjęcia z uroczystości obiegły wszystkie portale plotkarskie. To na jej weselu po raz pierwszy potwierdzono, że jej dobra przyjaciółka Paulina Krupińska i wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka są parą.

Zobacz także:

Marcelina Zawadzka - Paulina Krupińska - Aneta Kręglicka

rozalia mancewicz

Więcej o:

rozalia mancewicz

Copyright © Agora SA