Rozalia Mancewicz pierwszy raz po porodzie na ściance. Figura? Podkreśliła ją dokładnie. Obok niej siostra. To kandydatka na Miss Polski 2016!

Rozalia Mancewicz pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz. Jednak znacznie bardziej niż ona, naszą uwagę zwróciło jej towarzystwo.

Rozalia Mancewicz po porodzie unikała czerwonych dywanów. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i wzięła udział w prezentacji torebek zaprzyjaźnionej projektantki Sabriny Pilewicz. Była Miss Polski w czarnej stylizacji zachwycała zgrabną sylwetką, ale naszą uwagę znacznie bardziej zwróciło jej towarzystwo. Mancewicz przyszła bowiem z dwoma siostrami - Laurą i Natalią, które wcale nie ustępują jej pod względem urody.

Nietrudno zauważyć, że wszystkie trzy są do siebie bardzo podobne. Szczupłe blondynki o słowiańskiej urodzie prowadzą razem z rodzicami gospodarstwo agroturystyczne i, w przeciwieństwie do siostry, nie są jeszcze mężatkami. Co więcej, 21-letnia Laura Mancewicz postanowiła pójść w ślady starszej siostry. Kilka miesięcy temu została I Wicemiss Podlasia, a już w następną niedzielę powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki.

Czy ma szansę powtórzyć sukces siostry? Okaże się już za tydzień!

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Rozalia Mancewicz pierwszy raz po porodzie na ściance. Figura? Podkreśliła ją dokładnie. Obok niej siostra. To kandydatka na Miss Polski 2016!
Zaloguj się
 • Zenon Kusmider

  Oceniono 6 razy 6

  siostry pani Rozalii są sympatycznie wygladajacymi młodymi kobietami...myslę, że nie ma potrzeby robic im krzywdy tego rodzaju nieuzasadnionymi, przesadnymi porownaniami...przecież to tylko pozywka dla nienawistników, którzy za pomocą wulgaryzmów i "błyskotliwych" wynurzeń postarają się sprowadzic je do parteru

 • Gość: Olunia

  Oceniono 4 razy 4

  Ona jest naprawdę śliczna <3

 • kate-bush

  Oceniono 6 razy 4

  Boże kto te kobiety ubierał...

 • Gość: ytyu

  Oceniono 3 razy 3

  Rozalia najładniejsza :)

 • Gość: Plotek jest dla idiotek!

  Oceniono 2 razy 0

  Miss pierwszy raz po porodzie na ściance... a poród na ściance to sprawa nie z tej ziemi.

 • cucurucu

  Oceniono 1 raz -1

  Kiedy ktoras z tych lalek pochwali sie jakims dyplomem ukonczenia szkoly czy chociazby jakiegos kursu?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  męski typ urody

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy -2

  Kolejny pustostan

 • howlin_wolf

  Oceniono 5 razy -3

  Co ta za paździerzaki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX