Dla Sary Boruc 900 zł to mało "pieniążków" na zakupy. Maffashion jej odpowiedziała

Ile blogerki modowe wydają na zakupy?

Sara Boruc prowadzi nowe show Polsat Cafe "Shopping Queen". Blogerka przyznała, że sama na zakupy wydaje o wiele więcej niż robią to uczestniczki programu.

Celebrytce powodzi się świetnie - pochodzi z bogatej rodziny i jest żoną świetnie zarabiającego piłkarza. Zakupy w Mediolanie czy buty i torebki od Chanel albo Valentino to dla niej codzienność.

900 złotych na zakupy to nie jest dużo pieniążków - stwierdziła w "Fakcie". Nawet jeśli zakupy robimy w sieciówkach.

Po tych słowach, internauci zareagowali oburzeniem. Sara Boruc zapomniała, że dla wielu osób mieszkających w Polsce, 900 zł to kwota, na której wydanie nie mogą sobie pozwolić.

Sara Boruc z torebką ChanelSara Boruc z torebką Chanel Instagram.com/sinbymannei_com Instagram.com/sinbymannei_com

Głos w sporze zabrała Maffashion , która przyznała, że zupełnie nie zgadza się z "luksusową" blogerką:

Moim zdaniem 900 złotych to dużo pieniędzy. Oczywiście każdy ma inny budżet domowy i inne wydatki, swoje życie. Jednak według mnie dobrze ubrana osoba to nie koniecznie osoba ubrana w drogie rzeczy. Styl, gust jest bardziej istotny. Można wyglądać genialnie za mniejsze pieniądze. Trzeba tylko wiedzieć w czym dobrze wyglądamy, umieć to zestawić i mieć pomysł na siebie - powiedziała .

Opinia, że 900 złotych to "mało pieniążków" na pewno nie przysporzy Sarze Boruc fanów. Internauci zarzucają jej snobizm i oderwanie od rzeczywistości. Zgadzacie się z nimi?

Zobacz wideo

jus

Więcej o: