Jwoww z "Jersey Shore" JEST W CIĄŻY!

Ojcem dziecka jest jej narzeczony.

Wszystkie imprezowiczki kiedyś się uspokoją. Teraz przyszedł czas na szaloną Jwoww z "Ekipy z New Jersey". 27-letnia celebrytka ogłosiła na swoim Facebooku, że ona i jej narzeczony Roger Mathews, spodziewają się dziecka.

Roger i ja nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego prezentu na tegoroczną Gwiazdkę! Tą ekscytującą wieścią dzielimy się z wami jako pierwszymi, ponieważ byliście przez ostatnie lata częścią naszego życia i obserwowaliście jak nasze uczucie kwitło i rozwijało się. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że rozpoczniemy z wami kolejny nowy rozdział w życiu jako rodzice i że z tym nowym dodatkiem do naszej rodziny przybędzie nam pięknych wspomnień. Dziękujemy wam za miłość i wsparcie, którymi obdarzyliście nas przez te lata. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i już nie możemy się doczekać, kiedy maluch przyjdzie na świat. Wesołych Świąt życzy nasza rosnąca rodzinka - napisała na swoim blogu Jwoww.

JwowwJwoww Facebook.com Facebook.com

Jenni 'JWoWW' Farley.Jenni 'JWoWW' Farley. DAVE EDWARDS / LANDMARK MEDIA/Dave Edwards / Landmark Media DAVE EDWARDS / LANDMARK MEDIA/Dave Edwards / Landmark Media

Pociecha Jwoww i Rogera przyjdzie na świat w lipcu przyszłego roku. Przyjaciółka Jenni, Snooki już nie może doczekać się kiedy ich pociechy zaprzyjaźnią się. Przypomnijmy, że syn Snooki, Lorenzo, urodził się w sierpniu 2012 roku.

Jwoww i Snooki.Jwoww i Snooki. Instagram.com Instagram.com

aga

Więcej o: