Kristen Stewart jest lesbijką? Podobno spotyka się z...

Ostatnio plotkuje się o tym, że aktorka ma romans z kobietą!

Całkiem możliwe, że romans Kristen Stewart i Robert Pattinsona odejdzie w zapomnienie. Zachodnie media plotkują bowiem o tym, że Kristen jest lesbijką lub przynajmniej ma skłonności biseksualne. Stewart ostatnio imprezuje z asystentką Katy Perry, Tamrą Natsin. Panie nie tylko dobrze się ze sobą dogadują, ale podobno mają romans. Oliwy do ognia dodaje fakt, że Natsin otwarcie przyznaje się do swojej homoseksualnej orientacji. Te doniesienia z pewnością nie przypadną do gustu Pattinsonowi, o ile ma jeszcze nadzieję, że na wskrzeszenie związku z byłą ukochaną:

Kiedy Rob zobaczy nowe zdjęcia Kristen i Tamry, wpadnie w szał. Dla wszystkich jej znajomych oczywiste jest, że między nimi zaczyna się romans - powiedziało źródło w "National Enquire", a jego słowa przytacza Celebitchy.com.

Tamrą Natsin, Kristen Stewart.Tamrą Natsin, Kristen Stewart. East News East News

Panie zostały przyłapane na początku marca na wspólnym wypadzie do restauracji Hotel Cafe. Jednak to, jak się zachowywały, wykraczało podobno poza zwykłą przyjaźń:

Przyjechały razem i spędziły cały wieczór rozmawiając ze sobą i ignorując wszystkich dookoła. Po kilku godzinach wyszły razem. Ostatnio Kristen i Tamra spędzają ze sobą cały wolny czas - dodaje źródło.

Tamra Natsin, Kristen Stewart.Tamra Natsin, Kristen Stewart. East News East News

Smaczku sprawie dodaje fakt, że matka Kristen, Jules Stewart odeszła od męża do.. kobiety w 2010 roku! Większość znajomych mamy aktorki jest homoseksualna, dlatego Kristen jest podobno bardziej tolerancyjna w kwestii związków z kobietami:

Wszyscy bliscy znajomi Jules to osoby homoseksualne. Ona sprawiła, że Kristen stała się bardziej swobodna w odkrywaniu swojej seksualności - wyjaśnia informator.

Tamra Natsin, Kristen Stewart.Tamra Natsin, Kristen Stewart. East News East News

Podobno Pattinson zabronił Stewart odwiedzać go na planie, po to, by mógł się skupić na swoim najnowszym filmie. Jednak jak twierdzą jej znajomi, teraz kiedy ma u swojego boku nową przyjaciółkę, wcale za nim nie tęskni. Ciekawe, ile prawdy jest w tych doniesieniach.

Vic

Więcej o: